فهرست
افشاگری گلر نفت: ناظر بازی گفت بازی اصفهان 2-2 شده
افشاگری گلر نفت: ناظر بازی گفت بازی اصفهان 2-2 شده

افشاگری گلر نفت: ناظر بازی گفت بازی اصفهان 2-2 شده

آی اسپورت - در مورد اتفاقات تبریز هر روز شایعه جدیدی به گوش می رسد و آنقدر تحلیل در مورد دلایل آن ماجرا وجود دارد که آدم مانده کدام یک از آنها را باور کند. این وسط علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش نفت در مصاحبه با روزنامه ایران ورزشی انگشت اتهام را به سمت ناظر بازی نشانه گرفته و مدعی است که او خبر تساوی 2-2 سپاهان مقابل سایپا را منتشر کرده است. بیرانوند گفته: حتی فغانی هم انگار فهمیده بود که بازی اصفهان 2-2 شده بود. فکر می‌کنم ناظر بازی بود که به فغانی گفت بازی سپاهان مساوی شد. البته به نظر من ناظر بازی برای این کارش یک دلیل مهم داشت."
بیرانوند به دلیل کار ناظر اشاره کرده: " خب وقتی فغانی، آندو را اخراج کرد و بازی مساوی شده بود، هواداران تراکتور شعار می‌دادند وای به حال فغانی اگر تیم ما برنده نشود و اینکه اگر ببازیم چه می‌کنیم و حرف‌های اینچنینی. احتمالا به خاطر همین شعارها هم ناظر بازی چنین حرفی را زد اما در کل خیلی مسخره‌کننده بود. یک ملت را سوژه خودشان کردند."


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-18 10:31:40
نظر دهید

۲ نظر
آنا یوردوم تبریز
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۳۹
اینکه از خودتونه حالا بگین سیاسی بازی نیست تا کی ما رو خر حساب می کنیین لعنت به شما لعنت به سیاست کثیفتون
امیر تبریز اوغلی
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۰۲
همه شما عزیزان رو دعوت میکنم به مصاحبه رییس هیت مدیره تراکتور سازی. جناب سردار کریمیان.. تا همه چیز براتون مشخص بشه. مردم خیلی وقته اینا رو میدونستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر