فهرست
کفاشیان: تراکتور- نفت تکرار نمی شود
کفاشیان: تراکتور- نفت تکرار نمی شود

کفاشیان: تراکتور- نفت تکرار نمی شود

آی اسپورت - رئیس فدراسیون فوتبال آب پاکی را روی دست آنهایی که امیدوار بودند نتیجه بازی تراکتور و نفت تغییر کند یا  دقایق آخر این بازی دوباره برگزار شود، ریخت و گفت که نتیجه این بازی عوض نمی شود. علی کفاشیان در حاشیه همایش هم اندیشی مربیان فو‌تبا‌ل درباره صحبت‌های منصور قنبرزاده مبنی بر این که وقت اضافه‌های بازی به اتمام نرسیده بود و باید این دقایق تکرار شود، گفته: این حرف‌های جدید از کجا می‌آید؟ بازی تمام شده است و طبق قانون جام قهرمانی به سپاهان تعلق گرفته است و هیچ چیزی قابل تغییر نیست. نمی دانم چه کسانی این موضوعات را مطرح می‌کنند، اما قطعا با متخلفان بازی تراکتورسازی و نفت تهران برخورد خواهد شد.
نکته دیگری که کفاشیان به آن اشاره کرده تقصیر پسر تونی در اتفافات ورزشگاه تبریز است و اینکه او خبر تساوی بازی سپاهان را در ورزشگاه پخش کرده. نظر آقای رئیس درباره این موضوع را بخوانید: حدود 100 هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند و یک نفر قادر به انتقال این خبر نیست. من در جایگاه وی آی پی ورزشگاه بودم و زمانی که تساوی دو بر دو را اعلام کردند خودم هم فکر کردم که سپاهان مساوی شده و از قهرمانی تراکتورسازی خوشحال شدم.


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2015-05-18 10:44:56
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۰۰
پس چرا ورزشگاه رو 30 دقیقه قبل پایان ترک کردین؟مگه جنابعالی مسئول اهدا جوایز نبودین
امیر تبریز اوغلی
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۰۲
همه شما عزیزان رو دعوت میکنم به مصاحبه رییس هیت مدیره تراکتور سازی. جناب سردار کریمیان.. تا همه چیز براتون مشخص بشه. مردم خیلی وقته اینا رو میدونستن
فوتبال بی فوتبال
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۳۵
ﯾﮏ ﺁﺩﻡ ﻣﻨﻄﻘﯽ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﻫﺪ ﮐﻪ ﭼﺮﺍ ﺁﻗﺎﯼ ﮐﻔﺎﺷﯿﺎﻥ ﻧﯿﻢ
ﺳﺎﻋﺖ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺩﺭ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﮎ ﺑﺎﺯﯼ 3 ﺑﺮ 1 ﺑﻪ ﻧﻔﻊ
ﺗﺮﺧﺘﻮﺭ ﺍﺳﺖ ، ﺍﺯ ﺍﺳﺘﺎﺩﯾﻮﻡ ﺧﺎﺭﺝ ﻣﯿﺸﻮﺩ؟ﻣﮕﺮ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ
ﻣﺮﺍﺳﻢ ﺍﻫﺪﺍ ﺟﺎﻡ ﺗﻮﺳﻂ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﺷﻮﺩ؟
ﯾﺎ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺑﺎﺯﯼ ، ﺧﺒﺮ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ
ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ ﺑﻪ ﮔﻮﺵ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺭﺳﺎﻧﯿﺪﻩ ﺍﻧﺪ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر