فهرست
دیدار دوستانه اوکراین- آمریکا به تعویق افتاد
دیدار دوستانه اوکراین- آمریکا به تعویق افتاد

دیدار دوستانه اوکراین- آمریکا به تعویق افتاد

آی اسپورت- دیدار دستانه تیم های ملی اوکراین و آمریکا به سبب تحولات و ناآرامی های سیاسی در اوکراین به حالت تعلیق درآمده است.

قرار بود این دیدار در روز پنجم ماه مارس در قبرس برگزار شود. این در حالی است که درباره تاریخ و مکان جدید برگزاری این دیدار دوستانه خبری منتشر نشده است.

بر اساس این گزارش ها، آخر این هفته انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در قبرس سبب شد همه دیدارهای لیگ داخلی فوتبال این کشور لغو شود. در این انفجار به کسی آسیب نرسید. پلیس قبرس تأیید کرد مواد منفجره در داخل خودروی یک داور کشف شد و صبح روز جمعه آن را منفجر کرد.

 هنوز گزارشی درباره علت این حادثه منتشر نشده است. این داور اخیرا دربی تیم های آپولون لیماسول و اِی ایی ال لیماسول را در روز شنبه گذشته سوت زد. این داور در این بازی به هشت بازیکن از دو تیم کارت زرد نشان داده بود.

دیدار تیم های ملی فوتبال اوکراین و آمریکا برای آخرین روز از فرصت تعیین شده از سوی فیفا به منظور برگزاری دیدارها دوستانه، برنامه ریزی شده بود. این یکی از آخرین فرصت های شاگردن یورگن کلینزمن برای برگزاری دیداری دوستانه بود. آخرین فرصت او به منظور برگزاری دیداری دوستانه در آستانه برگزاری رقابت های جام جهانی دیدار با تیم ملی مکزیک در روز دوم آوریل خواهد بود که قرار است در فونیکس برگزار شود.

دیدار تیم های ملی فوتبال اوکراین و آمریکا در ابتدا قرار بود در خارکیف برگزار شود اما سپس به سبب ناآرامی های سیاسی در اوکراین به شهر لارکانای قبرس تغییر مکان یافت . به گزارش پایگاه ان بی سی نیوز، فدراسیون فوتبال آمریکا هنوز در این باره اظهار نظر نکرده است.

     
آی اسپورت
2014-03-01 11:35:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر