فهرست
خطیبی: خردادماه بیشترین مردودی در امتحانات مدارس را آذربایجان می‌بینید!
خطیبی: خردادماه بیشترین مردودی در امتحانات مدارس را آذربایجان می‌بینید!

خطیبی: خردادماه بیشترین مردودی در امتحانات مدارس را آذربایجان می‌بینید!

رسول خطیبی در حاشیه گردهمایی دانش افزایی مربیان فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگاران از اتفاقات لاز ی تراکتور-نفت حرف زد. او گفت: « من خودم در تبریز حضور داشتم و این فاجعه روحی هواداران را دیدم. امسال آماری که از وزارت آموزش و پرورش خواهید دید بیشترین مردودی را در شهر آذربایجان خواهد بود چون هواداران و نوجوانان به قدری ناراحت هستند که به درس و امتحان خود نمی پردازند.»
چه پیامی برای مردم تبریز و دانش آموزانی که احساس می کنید با این ناکامی در امتحانات پایان سال تحصیلی شان نمرات مردودی و تجدیدی می گیرند دارید؟ پیام من به مردم شهرم این است که تراکتورسازی قهرمان است. من یک تبریزی هستم و چه مربی این تیم باشم و چه نباشم دلم با این تیم است. تا زمانی که خودم در تیم حضور داشتم تیم با قدرت کار می کرد و انصافا زمان حضور تونی هم تراکتور خوب نتیجه گرفت. الان 4 سال است که همه جور بلایی بر سر تیم های تبریزی می آورند. 
ظلم علیه تبریز: دو سال قهرمانی را از تراکتورسازی گرفتند. آن بلاها را سر تیم شهرداری تبریز آوردند و آن اتفاقات را برای تیم گسترش فولاد رقم زدند. من چندین سال است که گلویم را پاره کرده ام و از مسئولان می خواهم سازمان فوتبال تبریز را تشکیل بدهند اما هیچ کس به حرف من گوش نکرده است. به همین خاطر هم هر بلایی که می خواهند بر سر تیم های تبریزی می آورند.
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-18 12:12:06
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۱۵
کدوم بلا ؟
من خودم تبریزیم بس کنین این عوام فریبی رو
امیر تبریز اوغلی
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۰۱
همه شما عزیزان رو دعوت میکنم به مصاحبه رییس هیت مدیره تراکتور سازی. جناب سردار کریمیان.. تا همه چیز براتون مشخص بشه. مردم خیلی وقته اینا رو میدونستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر