فهرست
کارشناسی / نویل: باور به دی ماریا، اخطار به ممفیس
کارشناسی / نویل: باور به دی ماریا، اخطار به ممفیس

کارشناسی / نویل: باور به دی ماریا، اخطار به ممفیس

«یونایتد به وینگر و بازیکنانِ واید نیاز داره. اشلی یانگ این فصل خیلی خوب بوده، اما خوان ماتا در واقع هافبکِ واید نیست. برام خیلی جالبه ببینم سرنوشتِ آنخل دی ماریا چی میشه. من شخصا به بازیِ دی ماریا باور دارم. ما بارها و بارها نمایش‌هایِ عالی‌اش در رئال را تماشا کرده‌ایم. اما دی ماریا این فصل اصلا در سطحی که در رئال بازی می‌کرد نبوده. یانگ و فلینی و ماتا خیلی بهتر بودن. آیا دی ماریا میتونه تحتِ رهبریِ فن خال بهتر به اوج برگرده؟»
«ممفیس خریدِ جذابی برایِ یونایتده. اون خیلی مستعده ولی برایِ ستاره شدن هنوز خیلی جایِ رشد داره. این تخصصِ یونایتده، به خصوص در ستاره کردنِ بازیکنانِ خارجی. به هرحال ممفیس هنوز راه و موانعِ زیادی پیشِ رو داره. اون باید به زندگی در انگلیس و فوتبالِ لیگِ برتر و بازی کردنِ برایِ یونایتد عادت بکنه.»
«فالکائو هم که خداحافظی کرد از تماشاگرا. واقعا باعثِ تاسفه، اما به هرحال به هر دلیلی اتفاقی که باید نیفتاد و هیچکس از رفتنِ فالکائو تعجب نخواهد کرد. مهمترین عامل برایِ یک مهاجم اعتمادِ به نفسه، چیزی که این فصل اصلا در فالکائو ندیدیم. باید بگم بازی کردن برایِ لویی فن خال کارِ سختیه و اون انتظاراتِ زیادی از بازیکنانش داره. فکر میکنم این مشکلِ اصلیِ فالکائو بود.»
«در موردِ داوید دخئا هم به نظر میرسه با این اخبار و شایعات انتقالش به مادرید اجتناب‌ناپذیر باشه. اما من میگم اگه قرار یونایتد دخئا را به مادرید بده، باید بیل را ازشون بگیره. این معامله‌یِ خوبی برایِ یونایتد خواهد بود.»
 

کد خبر: 9409
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-18 12:33:10
نظر دهید

۱ نظر
شایان
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۲۲
مرسی واقعاً همیشه همینطوری خوب بمونید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر