فهرست
کارشناسی / کرگر: لیورپول نباید دنبالِ جانشینِ جرارد بگردد
کارشناسی / کرگر: لیورپول نباید دنبالِ جانشینِ جرارد بگردد

کارشناسی / کرگر: لیورپول نباید دنبالِ جانشینِ جرارد بگردد

«منچستر یونایتد داره هنوز دنبالِ جانشینِ روی کین میگرده و آرسنال دنبالِ جانشینِ ویرا. برایِ این بازیکنان نمیشه جایگزینی پیدا کرد. جرارد هم همینطوره.اینا استثنا بودن اما دلیل نمیشه که تیم دیگه به موفقیت نرسه. لیورپول حالا باید در نقاطِ دیگه خودش را قوی کنه و بازیکنایِ دیگه باید مسئولیت را قبول کنن و تیمشون را رهبری کنن. لیورپول حتی مقابلِ پالاس هم منتظر بود جرارد کاری برایش بکنه. خب در سنِ 34 سالگی نمیتونی از هیچ بازیکنی انتظار داشته باشی که هر هفته نجاتت بده.»
«گاهی وقتی یک بازیکنِ بزرگ میره، نوبتِ به پدیده و استعدادی میرسه که در سایه بوده. ممکنه این اتفاق برایِ لیورپول بیفته، ولی کی نمیدونم. راستش در حالِ حاضر استعدادِ خیلی زیادی در این تیم نمیبینیم. جردن هندرسون به نظر کاپیتانِ خوبی میرسه و امره چان هم این فصل نمایشِ خوبی داشته، ولی لیورپول راهِ خیلی زیادی داره. از همین تیمِ کریستال پالاس چندتاشون خیلی راحت میتونستن در ترکیبِ اصلیِ لیورپول بازی کنن. واقعا نمیشه الان گفت ستاره‌یِ آینده‌یِ لیورپول کیه.»
«اما فعلا جان فلنگان باید الگویِ بازیکنایِ آکادمی باشه. من مطمئنم در 12 تا 18 ماهِ آینده 2 یا 3 بازیکن از آکادمی به تیمِ اصلی اضافه خواهند شد. لیورپول این سنت را همیشه داشته. تماشاگرا دوست دارن بازیکنایِ محلیِ خودشون را در زمین ببینن، مثلِ رابی فاولر، استیو مک‌منمن، استیوی و خودِ من.»

کد خبر: 9409
     
آی اسپورت
2015-05-18 12:58:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر