فهرست
پرز برای بیل مشتری پیدا کرد؟
پرز برای بیل مشتری پیدا کرد؟

پرز برای بیل مشتری پیدا کرد؟

آی اسپورت - به نظر می‌رسد با پیدا شدن مشتری مناسب از سوی فلورنتینو پرز، روند خروج گرت بیل از سانتیاگو برنابئو با سرعت بیشتری دنبال شود. از زمان انتقال به رئال مادرید در سال 2013 به عنوان گران ترین بازیکن دنیای فوتبال، گرت بیل همواره به در های خروجی برنابئو نزدیک بوده است. او در تابستان 2019 فاصله ای تا انتقال به سوپرلیگ چین نداشت اما این انتقال در لحظات پایانی منتفی شد. اکنون فلورنتینو پرز با قبول آن که نمی‌تواند تمام 85 میلیون پوندی که در سال 2013 برای او هزینه کرد را بازگرداند، توانسته مشتری مناسبی برای ستاره 30 ساله ولزی بیابد.

ال دسمارک اسپانیا از دو باشگاه اینترمیامی (تیم تحت مالکیت دیوید بکام) و لس‌آنجلس گلکسی حاضر در MLS به عنوان جدی ترین مشتریان گرت بیل یاد کرده است تا در شرایطی که از بازگشت او به لیگ برتر سخن به میان آمده بود، این پرونده طولانی پایانی به نام آمریکا داشته باشد. گرت بیل در اسپانیا مشکلات زیادی از نظر زبان و توجه رسانه ای بیش از حد داشت. با حضور در آمریکا، او در کشوری بازی خواهد کرد که نیازی به یادگیری زبانش نخواهد داشت و رسانه ها نیز توجه چندانی به فوتبال ندارند تا به این ترتیب مشکلات کلیدی بیل در اسپانیا کاملا برطرف شوند.

در سال های اخیر منچستریونایتد همواره به جذب بیل لینک شده بود اما دستمزد و هزینه انتقال بالا از وقوع این انتقال جلوگیری می‌کرد. بازگشت به تاتنهام نیز در سال های اخیر و به خصوص پس از حضور ژوزه مورینیو یک گزینه محتمل بود؛ اتفاقی که بعید به نظر می‌رسد رخ دهد. بیل که در 245 بازی برای رئال 104 گل به ثمر رسانده، بعد از دبل برابر ویارئال در روز یک سپتامبر 2019 در 11 بازی و 688 دقیقه بعدی نتوانسته هیچ گلی برای رئال به ثمر برساند و به بدترین آمار خود (829 دقیقه بدون گل در فصل 15-2014) نزدیک شده است. علیرغم قهرمانی در 4 دوره لیگ قهرمانان اروپا، بیل هیچ گاه نتوانست اعتماد هواداران را جلب کند و در مقطعی، حتی از هم تیمی هایش به دلیل عدم حمایت از او در زمین مسابقه انتقاد کرد.

۱    
آی اسپورت
2020-01-06 20:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر