فهرست
مبلغ دقیق بدهی هدایتی فاش شد
مبلغ دقیق بدهی هدایتی فاش شد

مبلغ دقیق بدهی هدایتی فاش شد

آی اسپورت - حسین هدایتی با برگزاری کنفرانس مطبوعاتی مشترکی با امیر عابدینی، دوباره به رد شدن صلاحیت‌اش در مرحله سوم مزایده پرسپولیس اعتراض کرد. او به خبرنگاران گفت هر بدهی دارد شخصی است و شرکت استیل آذین بدون بدهی بانکی در مزایده شرکت کرده است: «من بدهی بانکی دارم و اکنون برای اولین بار باید اعلام کنم 131 میلیارد و 400 میلیون تومان بدهکار هستم اما این بدهی معوقه نیست و بدهی جاری است. این استعلام بیشتر شبیه به شب‌نامه‌های دهه 60 است و در حالی که باید استعلام شرکت استیل‌آذین گرفته می‌شد اما چنین نامه‌ای را مطرح کرده‌اند. اخیرا هم دو جدول از سوی بانک مرکزی به ما نشان داده شده که مقابل بدهی شرکت استیل‌آذین و سهامداران آن عدد صفر نوشته شده است.»
هدایتی اعتقاد دارد سهامدار بودن فرزندانش هم موضوع عجیبی نیست: «می‌گویند چرا فرزندان بیست و یک و بیست و سه ساله‌ام سهام دارند. من خودم 16 ساله بودم که کارخانه داشتم. فرزندان من جزو هیأت مدیره نیستند بلکه سهامدار هستند. در این شرکت 12 سهامدار داریم که افرادی مثل کریم باقری، مهدی مهدوی‌کیا، علی کریمی و مجتبی محرمی جزو سهامداران آن هستند. آیا این شرکت صلاحیت ندارد؟ من در حال حاضر به احترام قانون سکوت می‌کنم اما امیدوارم تا همه چیز قانونی اجرا شود.»

کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-18 16:10:34
نظر دهید

۱ نظر
احمدی
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۲۲
خیلی بیشتر از این حرف هاست.هدایتی مبلغی که گفته بدهی هایی هست که خودش گرفته والا شرکت های زیر مجموعه او بیش از چند هزار میلیارد بدهکار هستن.هدایتی هم مثل بابک زنجانی به زودی فیلمش می سوزه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر