فهرست
سوال روز: سرنوشت تراکتور - نفت چه خواهد شد؟
سوال روز: سرنوشت تراکتور - نفت چه خواهد شد؟

سوال روز: سرنوشت تراکتور - نفت چه خواهد شد؟

آی اسپورت - گذشت 3 روز از اتفاقات هفته آخر لیگ، ناراحتی تراکتوری‌ها را کمتر نکرده و آن‌ها خواهان تجدید بازی تراکتورسازی و نفت تهران هستند. چنین درخواستی چقدر امکان پذیر است؟
یکی از تخلف‌های اصلی بازی تراکتورسازی و نفت، اعلام اشتباه نتیجه بازی همزمان به نیمکت و طرفداران تراکتورسازی بود. موضوعی که فارغ از همه اشکالات و بی‌اخلاقی‌های آن، نمی‌تواند بازی را تجدید کند. حتی اگر شایعه به صورت مستقیم توسط نماینده فدراسیون به نیمکت تراکتورسازی منتقل شده باشد.
دومین موضوع، تمام نشدن وقت‌های تلف شده بازی است. علیرضا فغانی برای این مسابقه حدود 6 دقیقه وقت اضافه گرفت اما بعد از حدود 4 دقیقه با هجوم طرفداران تراکتورسازی به زمین مسابقه به پایان رسید. اگر فغانی اعلام می‌کرد بازی بخاطر هجوم تماشاگران نیمه تمام مانده، تراکتورسازی دچار دردسر می‌شد و نفت می‌توانست امیدوار به برگزار مجدد بازی یا حتی تغییر نتیجه به 3-0 و قهرمانی لیگ برتر باشد اما نصیرزاده می‌گوید فغانی سوت پایان بازی را زده است: «اگر تصمیمات داور پایان یافته، همه چیز تمام شده ولی اگر داور بنویسد که بنا به برخی ملاحظات بازی را زودتر از حد معمول تمام کرده، آن بازی می‌تواند تکرار شود ولی فغانی در گزارش خود چنین چیزی ننوشته است.»
به نظر می‌رسد در صورت پیگیری جدی فدراسیون، با متخلفان این مسابقه برخورد شود اما بعید است نتیجه مسابقه تغییری کند. مگر آنکه اتفاق عجیبی رخ دهد یا انتشار مدرک جدیدی از اتفاقات پشت پرده به کمک تراکتور و نفت بیاید.

کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-05-18 16:36:11
نظر دهید

۴ نظر
saeed
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۴۸
http://tv.tractor-club.com/?vId=21
امیر تبریز اوغلی
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۰۱
همه شما عزیزان رو دعوت میکنم به مصاحبه رییس هیت مدیره تراکتور سازی. جناب سردار کریمیان.. تا همه چیز براتون مشخص بشه. مردم خیلی وقته اینا رو میدونستن
-
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۱۱
هر گونه درخواست مبنی بر تکرار بازی و گرفتن جام غیر منظقیه، تنها کاری که میتونه انجام بشه جریمه و محرومیت برای فغانیه. در مورد شایعه‌م چون از طرف بالا بوده هیچ مقصری نمیشه پیدا کرد
mehdi
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۳۸
سپاان قهرمان همیشگی فوتبال ایران
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر