فهرست
هفته سوتی گلرها در اروپا؛ دروازه‌بان‌هایی که یار دوازدهم حریفان شدند (گزارش تصویری)
هفته سوتی گلرها در اروپا؛ دروازه‌بان‌هایی که یار دوازدهم حریفان شدند (گزارش تصویری)

هفته سوتی گلرها در اروپا؛ دروازه‌بان‌هایی که یار دوازدهم حریفان شدند (گزارش تصویری)

آی اسپورت-در دو بازی از لیگ ایتالیا و یک بازی از لالیگا دروازه بانان باعث باز شدن دروازه شان البته با اشتباهات بچه گانه شدند.


گاف هاندانوویچ در بازی اینتر- یووه
 یکی از دروازه بانان که در رقابت های این هفته اشتباهی بزرگ داشت و باعث گل خوردن تیمش شد سمیر هاندانوویچ بود. بازی اینتر-یووه،‌ یک – یک مساوی بود و توپ در حالی بیرون محوطه جریمه به آلوارو موراتا رسید که هیچ مدافعی  را در نزدیکی اش نمی دید. اما شوت موراتا خیلی آرام بود و بعد از برخورد به پای یک مدافع اینتر به سمت دروازه رفت. هاندانوویچ شیرجه زد تا توپ را بگیرد که البته توپ با برخورد به او وارد دروازه شد. ابتدا خود موراتا هم که فکر نمی کرد توپش گل شود می خواست برگردد و عقب برود. اما ناگهان متوجه شد توپش گل شده و شادی را شروع کرد. بازی با همین نتیجه 2 بر یک به پایان رسید و در نتیجه اشتباه هاندانوویچ برای اینتر به قیمت از دست دادن یک امتیاز تمام شد.


 
دیگو لوپز در بازی ساسولو- میلان


اشتباه بعدی اما بازهم مربوط به دیگو لوپز در لیگ ایتالیا و این بار بازی میلان مقابل ساسولو است. بعد از این که بازی یک بر صفر به سود ساسولو بود، دومنیکو براردی، مهاجم یوونتوس که به طور قرضی به ساسولو رفته از بیرون محوطه جریمه شوتی به سمت دروازه زد که هم خیلی آرام بود و هم پتانسیل گل شدن نداشت. اما بعد از مهار نصفه نیمه توپ از دست لوپز رد شد و در نزدیکی خط دورازه دوباره او توپ را گرفت. اما داور بازی معتقد بود که توپ از خط دورازه رد شده است. بالا و پایین پریدن های لوپز بعد از آن هم فایده ای نداشت و گل به سود تیم میزبان ثبت شد.
 
ناواس در بازی اسپانیول- رئالاشتباه بعدی مربوط به کیلور ناواس بود. اگرچه قهرمانی بارسا با پیروزی مقابل اتلتیکو تثبیت شد، اما اگر بارسا نتیجه ای غیر از برد کسب می کرد و رونالدو هم در بازی با اسپانیول هت تریک نمی کرد، شاید ناواس الان در حال بررسی پیشنهاداتش از تیم های دیگر بود. بازی یک بر صفر به سود رئال بود که توپ با پاس رو به عقب بازیکن رئال به ناواس رسید. او ابتدا توپ را کمی جلو فرستاد، همین لحظه بازیکن اسپانیول به سمت توپ دوید. مشخص نبود که ناوس قصد شوت زدن دارد یا می خواهد با توی سر توپ زدن بازیکن حریف را از پیش رو بردارد. به هر حال هیچ کدام از این اتفاقات نیفتاد و ناواس خودش زمین خورد. اگر این اتفاق نمی افتاد او این شانس را داشت که در این بازی کلین شیت کند.
 


کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2015-05-18 17:39:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر