فهرست
جوابِ کرگر به ستاره‌یِ لیورپول: دهنتو ببند و فوتبالت را بازی کن!
جوابِ کرگر به ستاره‌یِ لیورپول: دهنتو ببند و فوتبالت را بازی کن!

جوابِ کرگر به ستاره‌یِ لیورپول: دهنتو ببند و فوتبالت را بازی کن!

«هیچ چیز بدتر از این نیست که یک بازیکنِ 20 ساله و ایجنتش اینطوری با باشگاه در بیفتن. اینکه الان چطور بازی میکنه و چقدر پول میخواد مهم نیست. اون باید فعلا دهنش را ببنده و به فوتبالش برسه. به هرحال اون یک روزی از لیورپول میره، اما مهم اینه که چه اسمی از خودش به جا بگذاره. این خیلی مهمه، شاید به اندازه‌یِ سطحِ بازی. دیگه واقعا وقتشه که ایجنتش دست از شایعه‌سازی برداره.»
«به نظرِ من اون نیازی به عوض کردن باشگاه نداره و برایِ پیشرفت بهترِ در لیورپول بمونه، جایی که هر هفته بازی میکنه. حالا میگن قضیه سرِ پول نیست. شاید نباشه. شاید سرِ کسبِ جام و بازی در چمپیونز لیگ باشه. اگه قضیه کسبِ جامه، لیورپول سالِ گذشته خیلی به قهرمانیِ لیگ نزدیک بود. امسال خب نبود و صادقانه بگم فصلِ آینده هم نخواهد بود. اما لیورپول امسال میتونست به فینالِ جامِ حذفی برسه. ولی در نیمه نهایی به استون ویلا باخت. خب رحیم استرلینگ تویِ اون بازی کجا بود؟!»
«بازیکنی که جام میخواد و حقوقِ بالا، چیزی که استرلینگ میخواد، باید در بازیهایِ بزرگ خودش را نشون بده. لیورپول امسال در چمپیونز لیگ چی کار کرد؟ هیچی. استرلینگ ر چمپیونز لیگ چی کار کرد؟ هیچی. استرلینگ در نیمه نهاییِ جام حذفی چی کار کرد؟ هیچی. استرلینگ تا حالا در بازیهایِ بزرگ کاری برایِ لیورپول نکرده و این بازیهاست که برایِ تیم و بازیکن جام میاورد.»
«من با رحیم بازی کرده‌ام. اون پسرِ خوبیه اما باید ایجنتش را عوض بکنه. مشکلِ بزرگ ایجنتیه که سرِ قراردادِ یک بازیکنِ 20 ساله با باشگاه درگیر شده. این قضیه واقعا عصبیم میکنه و حالم را به هم میزنه.»
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-05-19 08:50:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر