فهرست
گزارش میرر انگلیس درباره اتفاقات استادیوم یادگار امام: دستوری که خروجی مثبتی نداشت
گزارش میرر انگلیس درباره اتفاقات استادیوم یادگار امام: دستوری که خروجی مثبتی نداشت

گزارش میرر انگلیس درباره اتفاقات استادیوم یادگار امام: دستوری که خروجی مثبتی نداشت

آی اسپورت - اتفاقاتی که در دقایق پایانی دیدار تیمهای تراکتورسازی و نفت تهران افتاد کماکان سوژه جالبی برای رسانه های خارجی محسوب می شود. سایت میرر انگلیس در گزارشی به قلم  جیم لیدی از اتفاقات ورزشگاه تبریز به عنوان عجیب ترین( البته نویسنده انگلیسی چنین واژه ای را به کار نبرده و ما ادبیات او را اصلاح کرده ایم!) مدل قهرمانی در فوتبال دنیا نام برده است.
او نوشت: «چند روز قبل در فوتبال ایران یک اتفاق فوق العاده عجیب رخ داد و دو تیم فکر کردند که قهرمان شده اند و جشن گرفته اند. البته قهرمانی یکی از تیمها درست بوده اما بنده خدا بازیکنان و هواداران تراکتورسازی فکر می کردند تساوی 3-3 آنها مقابل نفت تهران برا قهرمانی کافی است و از آنجایی که شایعه شده بود بازی سپاهان و ساپیا هم با تساوی به پایان رسیده، ثانبه هایی قبل از پایان بازی هواداران تبریزی به داخل زمین ریختند و جالب اینکه بازیکنان و سرمربی تراکتورسازی هم در جشن قهرمانی آنها شرکت کردند اما چند دقیقه بعد آنها متوجه اصل ماجرا شدند و شادی شان تبدیل به یک ناراحتی بزرگ شد.»
نویسنده میرر در انتهای گزارشش احتمال داده که اتفاقات تبریز حاصل یک دستور عجیب برای پیشگیری از به وجود آمدن هر گونه حادثه بد در ورزشگاه بوده که البته این دستور خروجی مثبتی نداشته است.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-19 15:23:40
نظر دهید

۲ نظر
wolf
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۳۵
عامل اصلی این کار کثیف فدراسون و وزارت ورزش ایران که با برنامه ریزی پشت پرده با ایجاد شایعه و داوری که بازی تراختور را به سود سپاهانیها به فرمان فدراسیون در آورد.با این کار ثابت کردن این لیگ کثیف ترین لیگ دنیاست.ننگ بر شما
جلال
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۱۱
ما آذربایجانیا هیچ وقت روی قهرمانی را نمیبینیم شما فارسها نمیزارین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر