فهرست
به درخواستِ پرسپولیسی ها؛ برنده مزایده اعلام نمی شود
به درخواستِ پرسپولیسی ها؛ برنده مزایده اعلام نمی شود

به درخواستِ پرسپولیسی ها؛ برنده مزایده اعلام نمی شود

آی اسپورت- همانطور که از قبل اعلام شده بود، مزایده چهارم باشگاه های سرخابی پایتخت امروز برگزار شد. درست مثل مزایده سوم، یک متقاضی برای خرید استقلال اقدام کرد و سه پاکت نیز برای خرید پرسپولیس به سازمان خصوصی سازی رسیدند. این بار هم شرکت های استیل آذین و بهنام پیشرو کیش در بین شرکت کننده های مزایده بودند و شرکت سایپا نیز برای اولین بار به مزایده ورود کرده بود.


به سبب برگزاری مسابقه حساس امروز با الهلال، پرسپولیسی ها از سازمان خصوصی سازی خواسته بودند تا امروز پاکت های مربوط به این باشگاه را باز نکنند. با این وجود این اتفاق بر اساس قانون باید رخ می داد. سازمان خصوصی سازی اما برای بر هم نخوردن تمرکز تیم پرسپولیس، تصمیم گرفت بعد از باز کردن پاکت ها، برنده مزایده را امروز اعلام نکند. برنده ای که به گفته امیر عابدینی، شرکتِ وابسته به گروه خودروسازی سایپا خواهد بود!


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-19 13:39:22
نظر دهید

۱ نظر
Hamid
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۱۳
این خبر شما با خبری که ایلنا منتشر کرده زمین تا آسمون فرق میکنه.ایلنا هدایتی رو بعنوان برنده با مبلغ خیلی بالاتر از دو رقیبش از قول پوری حسینی برنده اعلام کرده.نماینده ی سایپا حتی کمتر از بهنا م پیشرو داشته.خواهشا تو رسوندن خبر به مردم دقت کنید.در ضمن تو بخش خبری ۱۴ شبکه یک پوری حسینی حتی اسم شرکت سوم رو هم بلد نبود چه برسه به اینکه این شرکت بخواد برنده مزایده بشه.خواهشا این رویه ی ضد هدایتی رو تموم کنید.خواهشا....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر