فهرست
الهلال سقوط کرده در آزادی: امید به سومین برد صدهزارنفری
الهلال سقوط کرده در آزادی: امید به سومین برد صدهزارنفری

الهلال سقوط کرده در آزادی: امید به سومین برد صدهزارنفری

آی اسپورت - دوم شدن پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان و رویارویی با الهلال در مرحله یک هشتم نهایی، بعضی از طرفداران فوتبال ایران را از صعود پرسپولیس به مراحل بعدی لیگ قهرمانان ناامید کرد. پرسپولیس و استقلال در روزهای خوب‌شان سابقه شکست الهلال را دارند اما در روزهای بد، همیشه به این تیم باخته‌اند. پرسپولیس فعلی هم مطمئنا نمی‌تواند «روز خوب پرسپولیس» محسوب شود.
با این وجود، شرایط فعلی الهلال می‌تواند پرسپولیسی‌ها را به برد در بازی امروز و صعود به مرحله یک چهارم نهایی امیدوار کند. الهلال فصل پیش مثل پرسپولیس نایب قهرمان شد و تا هفته آخر برای کسب جام رقابت می‌کرد اما این فصل جزو مدعیان قهرمانی نبود. آن‌ها در پایان فصل به لطف نتایج ضعیف سایر تیم‌ها سوم شدند اما فاصله‌ای 10 و 8 امتیازی با تیم‌های اول و دوم داشتند. الهلال هر دو بازی رفت و برگشت را به النصر قهرمان لیگ و حریف پرسپولیس در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا باخت. پرسپولیس در دو بازی با النصر یک باخت سنگین 3-0 و یک برد 1-0 داشت.
نکته خطرناک برای سرخپوشان، خط دفاع نفوذناپذیر الهلالی‌هاست. آن‌ها با وجود نتایج نه چندان خوب این فصل فقط 17 گل خوردند و بهترین خط دفاع لیگ حرفه‌ای عربستان بودند. الهلال در خط حمله به خوبی النصر نیست و ناصر الشمرانی، بهترین بازیکن آسیا در سال 2014 را بخاطر محرومیت در اختیار ندارد. موضوعی که اتفاق خوبی برای خط دفاع نامطمئن پرسپولیسی‌هاست.


کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-19 13:59:12
نظر دهید

۱ نظر
مجید
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۰۳
ایمان دارم امروز لت و پار میشوید لنگی ها!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر