فهرست
هاشمیان پس از دریافت پرولایسنس: منتظرم به من میدان بدهند
هاشمیان پس از دریافت پرولایسنس: منتظرم به من میدان بدهند

هاشمیان پس از دریافت پرولایسنس: منتظرم به من میدان بدهند

با پایان یافتن دوره فوق پیشرفته مربی گری در آلمان وحید هاشمیان به تهران برگشته.  وحید هاشمیان یکی از مهم ترین پیشکسوتان فوتبال کشور است. او سال ها به عنوان بازیکن ایرانی در بوندس لیگا بازی کرد و همزمان در تیم ملی، جایگاه ثابتی داشت. لقب هلی کوپتر هم شایسته اش بود، لقبی که هواداران فوتبال در آلمان برایش در نظر گرفتند. اما هاشمیان در مورد شرایط جدیدش گفت: «به تازگی کلاس مربی گری فوق پیشرفته را که در سه شهر آلمان برگزار می شد، به پایان رسانده و به تهران برگشته ام تا برای مدتی استراحت کنم. باید به زودی به آلمان برگردم تا دوره های جدید را دنبال کنم. فکر می کنم این راه می تواند برایم بسیار جذاب و جالب باشد.»
شکایت از باشگاه پرسپولیس: «این مساله تازگی ندارد. من حدود یکسال و نیم قبل طبق خواسته مسئولان وقت باشگاه پرسپولیس که گفتند پرونده مالی ام را از طریق کمیته انضباطی فدراسیون پیگیری کنم، شکایت کردم اما ادامه روند شکایت اصلا در دست من نیست. باید از محل درآمدهای باشگاه پرسپولیس در سازمان لیگ، پول من تسویه شود و این موضوع دیگر در اختیار من نخواهد بود. آنهایی که به من گفتند برای گرفتن پولم از پرسپولیس شکایت کنم، حالا باید پاسخگو باشند. به هر حال من هم برای این باشگاه زحمت کشیده ام و طبیعی است که به دنبال دریافت پولم باشم.»
امکان دارد روزی با کارلوس کی‌روش همکار شوی؟ «فکر نمی کنم فعلا این اتفاق رخ بدهد. من منتظر مسائل دیگری هستم. دوست دارم جایی کار کنم که به من به اندازه کافی میدان داده شود تا تفکراتم را پیاده کنم.»
     
آی اسپورت
2015-05-19 15:07:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر