فهرست
چهره روز: مارتین موتومبا راه آهن را به دردسر می اندازد؟
چهره روز: مارتین موتومبا راه آهن را به دردسر می اندازد؟

چهره روز: مارتین موتومبا راه آهن را به دردسر می اندازد؟

آی اسپورت- سرنوشتِ تیم های مختلف در فوتبال ایران، حتی بعد از پایان فصل نیز مشخص نمی شود. همین حالا و بعد از اعتراض های متوالی تراکتوری ها و نفتی ها به قهرمانی سپاهان در لیگ برتر، تیم های دسته یکی پیگیر شکایت از مسِ کرمان هستند و پیکانِ تازه سقوط کرده نیز معتقد است که نتایج بازی های راه آهن، باید تغییر کند!


شکایت از راه آهن، به سبب حضور مارتین موتومبا در این تیم مطرح شده است. این بازیکن اوگاندایی از هفته بیست و سوم به راه آهن اضافه شد و در 7 مسابقه متوالی برای این تیم بازی کرد. موتومبا در برابر پرسپولیس و سایپا پاس گل داد و در تقابل با پیکان نیز گل حساسی برای تیمش به نظر رساند تا پیکانی ها رای روی وضعیت اش حساس کند. تیم سقوط کرده پیکان، مدارکِ موتومبا را برای بازی در فوتبال ایران کافی نمی داند و مدیران این باشگاه، معتقدند راه آهن باید به خاطر استفاده از این بازیکن به دسته پایین تر سقوط کند.


قرار است نهایتا تا فردا، حکم نهایی کمیته انضباطی در مورد موتومبا از راه برسد. این حکم ممکن است برای راه آهن مشکل جدی ایجاد کند و یا اینکه با یک جریمه حزئی تمام شود. هر تصمیمی که از سوی کمیته انضباطی اعلام شود اما حقیقت را در مورد فوتبال ایران و «پیکان» هایش تغییر نمی دهد. تیم هایی که 17 هفته در زمین فوتبال پیروز نمی شوند و تلاش بیشترشان را، برای پیروزی در حکم های انضباطی صرف می کنند!

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-05-19 14:56:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر