فهرست
نقشه شاگردان «مکتب حجازی» برای نیمکت استقلال: مثلث مظلومی، فرهاد و آتیلا
نقشه شاگردان «مکتب حجازی» برای نیمکت استقلال: مثلث مظلومی، فرهاد و آتیلا

نقشه شاگردان «مکتب حجازی» برای نیمکت استقلال: مثلث مظلومی، فرهاد و آتیلا

آی اسپورت - شاگردان «مکتب حجازی» برای بازگشت به استقلال متحد شده‌اند. مدیران استقلال بعد از برکناری قلعه‌نویی با چند مربی داخلی و خارجی وارد مذاکره شدند و اتحاد مظلومی، مجیدی و حجازی شانس آن‌ها را برای رسیدن به نیمکت استقلال افزایش می‌دهد.
مصاحبه همزمان این سه نفر برای بازگشت به استقلال این گمانه‌زنی را تقویت می‌کند. پرویز مظلومی گفته با استقلال مذاکره نکرده اما برای فداکاری و بازگشت به این تیم آماده است: «من یک استقلالی هستم و الان باید به تیم کمک کنم، همانطور که در گذشته نیز به خاطر دارید که در چه شرایط سختی استقلال را تحویل گرفتیم. این بار با تجربه بیشتر به استقلال می‌آیم و اجازه نمی‌دهم تجربه گذشته تکرار شود و شناخت خوبی از برخی مسائل پیدا کرده‌ام.» ساعاتی بعد هم حجازی گفت اگر مظلومی بخواهد با او همکاری می‌کند: «اگر خواستند که در خدمت استقلال خواهیم بود و اگر نخواستند برای تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.» قبل از آن‌ها هم فرهاد مجیدی در اینستاگرامش، به هواداران استقلال وعده داد برمی‌گردند و نماد جدیدی برای برای باشگاه می‌سازند: «به زودی بی‌کفایت‌ترین هیئت مدیره و کادرفنی تاریخ باشگاه بزرگ استقلال کنار خواهند رفت و دوباره به کمک و حمایت شما عدد و نماد جدیدی را برای همه استقلالی‌های عزیز در سراسر جهان خلق خواهیم کرد.» در لیگ دهم و یازدهم، این سه نفر با هم در استقلال همکاری می‌کردند. آن زمان مظلومی سرمربی، حجازی آنالیزور و مجیدی کاپیتان استقلال بودند. همکاری که با جدایی ناگهانی مجیدی و کنار گذاشتن مظلومی و حجازی پایان چندان خوبی نداشت.
سایت ناصر حجازی از این خبر حمایت کرده و نوشته این سه نفر، گزینه اصلی هدایت استقلال هستند. پرویز مظلومی به این سایت قول داده در صورت انتخاب به عنوان سرمربی استقلال از مجیدی و حجازی در کادرش استفاده کند.


کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-19 15:22:33
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۲۳
یعنی‌ با این خبر می‌خواهید هواداران استقلال رو مقابل مظلومی و مجیدی قرار بدید ؟!
-
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۴۱
واقعا متاسفم!…
فقط همین!
اگر قرار قلعه نوعی نباشه باید کسی بالاتر و بهتر بیاد شما پرسپولیس رو ببینید دایی به اون بزرگی رو برداشتن درخشان رو اوردن! واقعا اگر درخشان مربی بزرگ و در حد پررسپولیس بود این همه سال بی تیم نمیموند, کسایی که دانش فوتبالیشون مال n سال قبله.
فولاد بهترین نمونه حرفه ای بودنه, فرکی رفت اسکوچیچ اومد, سپاهان زلاتکو رفت, فرکی اومد.
اگر قرار باشه قلعه نوعیی که تو ۱۲ سال گزشته به جز یک قهرمانی حذفی بقیه جام ها رو گرفته بره باید یک مربی سطح بالاتر بیاد جاش, یا حتی اگر قرار نیست مربی پر افتخار بیاد یک خون تازه به پیکر بیجون این تیم تزریق بشه کسایی مثل منصوریان پاشازاده و اینها نه مضلومی امتحان پس داده و کلاه گیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر