فهرست
کورتوا: چاره ای جز شکست دادن رئال نداریم
کورتوا: چاره ای جز شکست دادن رئال نداریم

کورتوا: چاره ای جز شکست دادن رئال نداریم

آی اسپورت- تیبو کورتوا، دروازه بان اتلتیکو مادرید، تایید کرد که تیمش در دیدار فردا شب مقابل رئال کار دشواری دارد اما معتقد است که می توانند در خانه، شاگردان آنچلوتی را شکست بدهند.

رئالی ها با نتایج خوبی که در هفته اخیر گرفتند، اکنون بالاتر از بارسا و اتلتیکو در صدر جدول لالیگا قرار دارند اما آنها باید فردا شب در دیداری دشوار در ویسنته کالدرون، مقابل شاگردان سیمئونه قرار بگیرند.

کورتوا به خبرنگاران گفت:" از آنجا که 3 امتیاز با آنها فاصله داریم، چاره ای جز پیروزی و بازگشت به صدر جدول نداریم. بازی سختی خواهد بود چرا که مادرید خوب بازی می کند. آنها به سختی گل می خورند و در هر بازی 2 یا 3 گل به ثمر می رسانند. ما انتظار یک بازی فوق العاده را در کالدرون داریم که با پیروزی ما همراه خواهد شد."

اتلتیکو در دیدار رفت توانست رئال را با یک گل شکست دهد اما کورتوا معتقد است رئال نسبت به دیدار رفت تیم بهتری شده است:" شاید هماهنگی با ایده های آنچلوتی برای آنها سخت بوده باشد، که با توجه به جدید بودن مربی، این مسائل طبیعی است. اما آنچه که واضح است، انسجام بیشتر آنها در خط دفاعی است. آنها فضای زیادی به شما نمی دهند. در خط حمله نیز خوب به نظر می رسند."

او همچنین در مورد قرار گرفتن مقابل ضربات ایستگاهی رونالدو و بیل گفت:" در تیم ملی با ضربات ایستگاهی بیل روبرو شده ام. در مقایسه با ضربات کریستیانو، توپ های او بیشتر در هوا حرکت می کند، که فکر می کنم مهار آن برای دروازه بان سخت تر است.

 کریستیانو توپ را با قدرت شوت می زند و توپ به سرعت فرود می آید. ضربات بیل موج بیشتری دارد. گاهی اوقات که شما منتظر توپ هستید، یک متر مانده به دستان شما، توپ تغییر مسیر می دهد و وقتی می خواهید واکنش نشان دهید، توپ وارد دروازه شده است. شما باید تمرکز کنید و زود تر به توپ حمله کنید، و تا جایی که ممکن است دستان خود را دراز کنید. بیل ضربات ایستگاهی فوق العاده ای می زند. من آماده ام. من سعی کرده ام از دیدارهای قبلی مقابل آنها درس بگیرم."

     
آی اسپورت
2014-03-01 12:42:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر