فهرست
کمیته اخلاق: برای اثبات تبانی مس یک حلقه مفقودی داریم
کمیته اخلاق: برای اثبات تبانی مس یک حلقه مفقودی داریم

کمیته اخلاق: برای اثبات تبانی مس یک حلقه مفقودی داریم

آی‌اسپورت- عصر روز گذشته جلسه‌ای با حضور مدیران نساجی و مس کرمان در کمیته اخلاق درباره پرونده تبانی برگزار شد. که در پایان دو طرف ماجرا روایت متفاوتی از خروجی جلسه داشتند. به همین دلیل با محمدزاده رئیس کمیته اخلاق فدارسیون فوتبال مصاحبه‌ای ترتیب دادیم.  


آقای محمدزاده نتیجه جلسه دیروز پرونده تبانی لیگ یک در نهایت چه شد؟ چون دو طرف ماجرا روایت خود را از اتفاقات جلسه دارند.
واقعیت امر این است که من فکر می کنم برای دو طرف سوتفاهی ایجاد شد. اصل قضیه این است که آقای درودگر برای پیگیری برخی مسائل این جلسه و پرونده با دوستان حراست فدارسیون همکاری داشتند. به همین دلیل  با کمی تاخیر به جلسه اول آمدند که ما در جریان بودیم و به همین خاطر در جلسه دوم که منتظر آقای سیف الدینی بودیم ایشان اعلام کردن چون آقای درودگر دیر آمدند ناراحت هستم و مدیران سطح بالای استان به من اعلام کردند که دیگر در جلسه شرکت نکنم.


پس دیروز قرار بود دو جلسه برگزار شود؟
بله


الان با توجه به این شرایط، زمان جلسه بعدی مشخص شد؟
بله، روز شنبه هفته آینده جلسه بعدی را برگزار می کنیم.


یعنی رای نهایی در جلسه شنبه اعلام می شود؟
خیر، روز شنبه یک جلسه است و معلوم نیست که منتهی به رای شود. همه امور سیر طبیعی خودش را دارد طی می کند. ما فعلا تصمیمی در خصوص جریان طبیعی بازی‌ها نمی‌گیریم. مگر اینکه تا روز شنبه که جلسه تشکیل می‌شود ما به نتیجه نهایی برسیم.


مدارکی که به دست کمیته اخلاق رسیده به چه صورت است؟
به هر حال یک سری مدارک به دست ما رسید. در خصوص فیش های واریزی یک سری توضیحات مدیرعامل مس داده است. همچنین پیامک ها هم نیاز به بررسی بیشتر دارد. ما حلقه مفقوده‌مان در این پرونده یک فردی است که آن فرد باید در کمیته اخلاق حاضر شود و ما به همین خاطر از دوستان وزارت کمک خواستیم و آنها هم در این زمینه ورود کردند و کمک می کنند و طی این چند روز اگر دسترسی به این فرد داشته باشیم و تحقیقات مان را انجام دهیم این حلقه مفقوده پیدا می شود و می تواند سرنخ های بسیار زیادی را به کمیته اخلاق بدهد و موثر در صدور رای باشد.  
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-19 16:51:03
نظر دهید

۱ نظر
احمد رضا
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۳۹
چرا فدراسیون این مس رو محکوم نمیکنه. چرا انقد کشش میدن. کل ایران فهمیدن اینا نیم فصل دوم چه کلک هایی سوار کردن. خود عادل تو برنامش یه مقداریشو نشون داد.
واقعا جای مازندران در لیگ برتر خالیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر