فهرست
اتفاق روز: جدایی دیرهنگام مرفاوی از پیکان
اتفاق روز: جدایی دیرهنگام مرفاوی از پیکان

اتفاق روز: جدایی دیرهنگام مرفاوی از پیکان

آی اسپورت- چند روز بعد از ناکامی در شکست دادن استقلال خوزستان و سقوط مستقیم به دسته پایین تر فوتبال ایران، به نظر می رسد پیکانی ها از تصمیم شان برای خاتمه دادن به تیم داری کوتاه آمده اند. ایران خودرو از یکطرف برای خرید باشگاه استقلال اقدام کرده و از طرف دیگر، پیگیر شکایت باشگاه پیکان از راه آهن با اتهام استفاده غیرقانونی از موتومبا شده است.


مدیرعامل باشگاه فوتبال پیکان، امروز بالاخره از برنامه های باشگاهش برای فصل آینده حرف زده است. ظاهرا پیکانی ها قصد دارند دست به جوانگرایی بزنند و به گفته شیعی، جدایی صمد مرفاوی نیز از باشکاه قطعی شده است. تصمیمی که شاید اگر چند ماه زودتر گرفته می شد، حالا پیکان مجبور نبود برای ماندن در لیگ، به رای کمیته انضباطی نگاه کند. صمد از زمان حضور روی نیمکت پیکان، حتی یک پیروزی نیز به دست نیاورد و اگر تعلل مدیران این تیم در کنار گذاشتن او نبود، پیکان می توانست آینده بهتری داشته باشد.


نکته دیگری که مدیرعامل پیکان در مورد ناکامی تیم به آن اشاره کرده، رابطه نه چندان خوب بازیکنان با یکدیگر بوده است. پیکان در تابستان، مهره های گرانقیمتی خرید اما این مهرها هرگز در قالب تیم در کنار هم قرار نگرفتند و همدل نشدند. آن ها برای بازگشت به سطح اول فوتبال، به تیمِ متحدتری نیاز دارند. تیمی که گلرش، کلین شیت کردن را به پیروزی ترجیح ندهد! کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-05-19 17:53:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر