فهرست
چهره روز: برانکو ایرانکوویچ!
چهره روز: برانکو ایرانکوویچ!

چهره روز: برانکو ایرانکوویچ!

آی اسپورت- پیروزیِ فراموش نشدنی در مسابقه بحرین و تجربه بی دغدغه ترین صعودِ تاریخ تیم ملی به جام جهانی، فوتبالی ها را بر آن داشته بود تا جنتلمن کرواتِ نیمکت تیم ملی را «ایرانکوویچ» صدا بزنند. سال ها بعد از پیوند برانکو و این لقب، این مربی حالا یک پیروزی بزرگ دیگر در آسیا را تجربه کرده است.

اولین تغییر اساسی برانکو در پرسپولیس، برقرار کردن نظم بر مناسبات باشگاه بوده است. آقای سرمربی، بر خلاف سرمربی قبلی با هیچکس شوخی ندارد و به همین خاطر گابریل و صادقیان را به سادگی از تیمش کنار گذاشته است.


در کنار نظم، برانکو ارتباط باشگاه و تماشاگرانش را دوباره برقرار کرده است. او توی همه مصاحبه هایش به نقشِ هوادارها اشاره می کند و هواداران سرخپوش که یکی مثل او را روی نیمکت تیم شان می بینند، با خیالِ راحت تری به حمایت از آن می پردازند.


ایرانکوویچ همچنین روحیه را نیز به جمع مهره های تیمش برگردانده است. این موضوع در همه حرکات فردی و دریبل های آن ها آشکار به نظر می رسد. علاوه بر این، پرسپولیسی ها از نظر کارهای تیمی نیز در این زمین کوتاه پیشرفت جالب توجهی داشته اند.


همه این حرف ها، به این معنا نیست که پرسپولیسِ برانکو تیم کاملی شده است. آن ها هنوز به جند بازیکن بزرگ و همچنین به بهبود شکل بازی نیاز دارند. حضورِ برانکو اما از همین حالا نوید روزهای روشن فصل بعد پرسپولیس را می دهد. مربی بزرگی که فقط یک پیروزی دیگر، با چسباندن برچسب موفقیت به ماه های حضورش در پرسپولیس نیاز دارد.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-05-19 20:59:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر