فهرست
سرمربی الهلال: داور باید عذرخواهی کند/ شانس زیادی برای صعود داریم
سرمربی الهلال: داور باید عذرخواهی کند/ شانس زیادی برای صعود داریم

سرمربی الهلال: داور باید عذرخواهی کند/ شانس زیادی برای صعود داریم

آی اسپورت- اعضای کادر فنی تیم فوتبال الهلال، در پایان مسابقه به شدت به داوری معترض بودند. گئورگیوس دونیس در کنفرانس خبری از لزوم عذرخواهی داور در آینده حرف زد و البته تاکید کرد که شکایتی روی صحنه اخراج ندارد. مربی یونانی الهلال، شانس صعود تیمش به دور بعد را بالا می داند.

شکست در تهران: از بازی خیلی راضی هستم اما از نتیجه بازی اصلا رضایت ندارم ما خوب بازی کردیم و فرصت‌های زیادی داشتیم اما متاسفانه نتیجه به سود ما نشد. نیمه اول بازی اتفاق افتاد و در مسابقه برگشت جبران می‌کنیم و داور بخاطر تصمیماتی که گرفت باید پاسخگو باشد و عذرخواهی کند.
 

الهلال خشن؟: ممکن است شما بازی دیگری را دیده باشید.
 

اخراج: ما شکایتی بابت اخراج بازیکن‌مان نداریم و شکایت من در خصوص خطایی که روی دروازه‌بان ما انجام دادند،بود.
 

اتلاف وقت: در طول بازی تمام تلاش بازیکنانم این بود که فوتبال بازی کنند و به آنها گفتم که تلاش کنید که فوتبال بازی کنید و درآسیا و اروپا هم این مسایل ممکن است اتفاق بیفتد. البته وقت کُشی تاکتیک ما نبود و اصلا به این موضوع فکر نمی‌کردیم.
 

 
تعویض های همزمان: ما یک کارت قرمز گرفتیم و می‌خواستیم هم جو بازی را به نفع خودمان کنیم و هم در وقت صرفه‌جویی کنیم و حتی می‌خواستیم یک بازیکن دیگر را عوض کنیم اما فرصتی برای تعویض سوم نشد.
 

شانس صعود: من سعی می‌کنم بهترین تصمیم را برای بازی برگشت بگیرم و شانس بالایی برای صعود تیمم قائل هستم.
 

جور ورزشگاه: همیشه از تماشاگران و هواداران استقبال می‌کنم و این بازی جو خیلی خوبی داشت و شاید این جو کمی به ضرر ما بود اما من از حضور چشمگیر تماشاگران راضی هستم.
 

استقبال عربستانی ها در بازی برگشت: خیلی روی این موضوع حساب نمی‌کنم و سعی می‌کنم با تمرین و تلاش تیمم نتیجه بگیرد البته امیدوارم مردم به ورزشگاه بیایند و ما هم یک نتیجه خوب بگیریم.کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-05-19 21:12:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر