فهرست
لویی فن خال و خانه‌تکانیِ تابستانی
لویی فن خال و خانه‌تکانیِ تابستانی

لویی فن خال و خانه‌تکانیِ تابستانی

آی‌اسپورت – لویی فن خال دیشب در مراسمِ سالیانه‌یِ آخرِ فصلِ یونایتد بخشی از برنامه‌هایِ خودش را برایِ تابستان و سالِ آینده اعلام کرد. فن خال که به نظر از عملکردِ فصلِ اولش در یونایتد راضی به نظر می‌رسد و حتی بعد از بازی با آرسنال سرودِ "ارتشِ سرخِ لویی ون گال" را برایِ چندتا از تماشاگران خواند، در این باره به ManUTV گفت: «وقتی بازیکنِ جدیدی می‌خرید، انگیزه‌یِ جدیدی در تیم به وجو میاد و این چیزیه که لازم دارید. امسالِ تیممون تعادل نداشت اما بهرحال موفق شدیم چهارم بشیم. ولی فصلِ دیگه میخوایم قهرمان بشیم و برایِ همین انتظارِ دارم بازیکنایِ زیادی در تیم جابجا بشن. تابستانِ شلوغی در راه خواهیم داشت، که البته برایِ باشگاهی مثلِ یونایتد عادی است.»
منچستر یونایتد هنوز پنجره‌یِ تابستانی باز نشده، ممفیس دیپی، یکی از پدیده‌هایِ فوتبال اروپا را به خدمت گرفته است. حالا حرف از گوندوگان، هوملز، پیانیچ، ناینگولان، کلاین و حتی بیل به گوش می‌رسد. و البته اگر دخئا به رئالِ مادرید برود باید جانشینی برایِ او هم پیدا شود.
لویی فن خال که در داستانِ دخئا توپ را به زمینِ دروازه‌بانش انداخته و هیچ تضمینی به هواداران بابتِ ماندنش نمی‌دهد، در این شب از تنها بازیکنی که نام برد او بود: «اول فصل دخئا را بررسی و آنالیز کردم و در طولِ فصل شاهدِ پیشرفتش بودم. از منظرِ یک مربی این خیلی مهم است و برایِ همین به نظرم اون فصلِ فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشته. تنها قولی که میدم اینه که ما تا آخرِ خط میجنگیم و نهایتِ تلاشمون را میکنیم. نتیجه چی میشه؟ نمیدونم.»
داوید دخئا که در این شب هم از طرفِ هواداران و هم از نظرِ بازیکنان به عنوانِ بهترین بازیکنِ فصل انتخاب شد، در جوابِ فریادهایی که ازش می‌پرسیدند: «داوی میمونی؟» فقط لبخند زد و گفت: «من میخوام از همتون تشکر کنم، اولترافورد بهترین جایِ دنیا و تماشاگرایِ ما بهترین تماشاگرایِ دنیا هستن.»
 
کد خبر: 9409
     
آی اسپورت
2015-05-20 10:09:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر