فهرست

یولیان شیبر به فکر جدایی از بوروسیا دورتموند

آی اسپورت- یولیان شیبر مهاجم ناراضی بوروسیا دورتموند معتقد است اینکه فرصت زیادی برای بازی کردن بدست نمی آورد می تواند برای آینده ی حرفه ای اش خطرساز باشد.
شیبر 25 ساله که در سال 2012 با مبلغ 5 میلیون یورو از اشتوتگارت راهی دورتموند شد بیشتر به عنوان مهاجم دوم نیمکت نشین روبرت لواندوفسکی است او در این فصل تنها در 6 دیدار فرصت بازی یافت. این آمار نشان می دهد که او هرگز نتوانسته اعتماد کلوپ را بدست آورد.
شیبر در مورد نارضایتی های خود از دورتموند می گوید:" من باید برای آینده ام تصمیم گیری کنم نمی توانم به خودم دروغ بگویم به فکر جدایی هستم."
او ادامه می دهد:" شما باید به آمار من نگاه بیاندازید و صادق باشید در مقایسه با سال اول حضور در دورتموند بسیار کمتر به بازی گرفته شده ام هی پیشرفتی در کار نبوده هدف من تغییر به مرحله بعد است."
او شرایط لواندوفسکی در باشگاه را می پذیرد و اضافه می کند:" من در دورتموند زمان های زیبا و هیجان انگیزی را سپری می کنم اما از دید ورزشی دورانی ناامید کننده است من در زمان انتقال به دورتموند می دانستم که لواندوفسکی مهاجم اول این باشگاه است او فوق العاده است با این حال من فقط شش بار به زمین رفتم و شاید کمتر از 30 دقیقه بازی کردم این وضعیت ناامید کننده است و اعتماد به نفسم را از دست داده ام."

     
آی اسپورت
2014-03-01 14:05:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر