فهرست

سانیا: خشکسالی جام در آرسنال شرم آور است

توپ‌چی ها از سال 2005 تا کنون نتوانسته‌اند جامی ببرند و سانیا که سال 2007 به این تیم پیوسته هنوز نتوانسته جامی با آرسنال به دست آورد.

در حال حاضر آرسنال با یک امتیاز کمتر نسبت به چلسی در رده ی دوم لیگ برتر هستند و در اف ای کاپ نیز حضور دارند و سانیا امیدوار است که این فصل را با موفقیت به پایان برسانند.

وی در مصاحبه با Mirror   گفت : "اگر قهرمان شویم، اولین جام من خواهد بود. سال است که در اینجا توپ می‌زنم و هنوز جامی نبرده ام و این موضوع برای باشگاه، هواداران و بازیکن ها شرم آور است.

به عنوان بازیکن شما دوست دارید که پیروز باشید، نشان بدهی که کیفیت بالایی داری و وقتی پیروز نمی‌شوی دوست داری علتش را بدانی ولی این موضوع عطش مرا برای موفقیت بیشتر می‌کند.

آخرین قهرمانی آرسنال در لیگ برتر به سال 2004 برمی‌گردد ولی سانیا معتقد است که باشگاه می‌تواند از اشتباهات فصل های گذشته درس بگیرد و این فصل را با قهرمانی به پایان برساند.

وی گفت: "می‌دانم که در این سطح هستیم که قهرمان شویم.هر روز به این موضوع فکر می‌کنم. هر روز که به تمرینات می‌آیم سعی می‌کنم پیشرفت کنم و و امیدوار هستم که چیزی ببرم.

جاه طلبی ماست که ما را در رده ی بالای لیگ بالا نگه داشته است. سطح تیم ما در حدی است که بتوانیم در پایان فصل قهرمان شویم ولی برای این کار باید تمرکز خود را حفظ کنیم.

باید از اتفاقات گذشته درس بگیریم، همه آماده ی جنگیدن هستیم و می‌خواهیم نشان دهیم که چه چیز های بزرگی می‌خواهیم."

پس از شکست 2-0 آرسنال در ورزشگاه خانگی آنها در یک شانزدهم لیگ قهرمانان مقابل بایرن مونیخ، امیدهای آنها برای پیروزی در این جام به باد رفته و تمرکز آنها بر لیگ برتر و اف ای کاپ خواهد بود.

 

     
آی اسپورت
2014-03-01 15:44:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر