فهرست
خبر خوب برای هدایتی: پرسپولیس «حتما» فروخته می‌شود
خبر خوب برای هدایتی: پرسپولیس «حتما» فروخته می‌شود

خبر خوب برای هدایتی: پرسپولیس «حتما» فروخته می‌شود

آی اسپورت - مزایده چهارم، آخرین مزایده فروش پرسپولیس بود و این باشگاه احتمالا به یکی از دو شرکت استیل آذین یا بهنام پیشرو واگذار خواهد شد. یک شرکت زیر مجموعه سایپا هم دیگر شانس خرید سرخپوشان است.
پرسپولیس در مزایده سوم هم 3 مشتری داشت اما پیشنهاد هر کدام از آن‌ها بخاطر بعضی موانع قانونی رد شد. جعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی به تسنیم گفته با توجه به وجود 3 مشتری قانونی، این بار مشکلی برای واگذاری تیم وجود ندارد: «با توجه به اینکه پرسپولیس سه مشتری داشته، مسلم است که این باشگاه این بار مالک خود را بشناسد و امیدواریم اهلیت هر سه متقاضی محرز شود. همچنین به محرز شدن اهلیت شرکتی که استقلال را می‌خواسته امیدواریم. تنها اشکال شرکت استیل‌آذین بدهی معوقه بانکی بود که با توجه به شرکت دوباره آنها در مزایده عقل حکم می‌کند که این مشکل حل شده باشد اما بازهم باید استعلام لازم صورت بگیرد تا اهلیت به اثبات برسد.»
در مورد تایید یا رد شدن اهلیت دو شرکت زیر مجموعه سایپا و ایران خودرو حرف و حدیث زیاد است. وزارت ورزش و صنعت و معدن از ورود آن‌ها به مزایده فروش پرسپولیس و استقلال حمایت کرده‌اند. شنبه یا یکشنبه تکلیف برنده مزایده سرخابی‌ها مشخص خواهد شد.

کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-20 13:20:33
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۳۲
خبر بد برای پرسپولیس،تیاگو نوز مهاجم الهلال به بازی برگشت میرسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر