فهرست
از رفتن کارلتو نگویید، سیمئونه عصبانی می شود
از رفتن کارلتو نگویید، سیمئونه عصبانی می شود

از رفتن کارلتو نگویید، سیمئونه عصبانی می شود

آی اسپورت- سیمئونه مدعی شده که آینده مبهم آنچلوتی در رئال مادرید او را عصبانی می کند. اخیرا صحبت های زیادی مبنی بر خروج احتمال آنچلوتی از رئال بعد از حذف مقابل یووه در لیگ قهرمانان اروپا وجود دارد. اما سیمئونه معتقد است که آنچلوتی مستحق چنین رفتاری نیست:«من همیشه آنچلوتی را زیر نظر دارم. او کسی است که می تواند الگو باشد. مربی ای که قهرمان لیگ قهرمانان شده است و بازیکنانی را در اختیار دارد که قهرمان جام جهانی باشگاه ها شده اند. اما موقعیتی که او دارد مرا عصبانی می کند. و البته من مدیر برنامه های او نیستم». او دباره افراد دیگری هم اظهار نظر کرده است:
ایکر کاسیاس-«ایکر خودش می داند که چه زمانی برای ترک کرد باشگاه مناسب است. من هم وقتی لازم ببینم از اتلتیکو می روم. دوست ندارم که برای رفتن به من فشار بیاورند».
ژاوی-«کاری که ژاوی در این سال ها برای بارسا کرد می تواند یک نمونه  والگو باشد. او انتخاب کرد برود، چون می خواهد نقش دیگری داشته باشد».
داوید ویا-«او زحمات زیادی برای اتلتیکو کشید و زمانش رسیده بود که از باشگاه برود، در نتیجه به نیویورک رفت. من کلاهم را برای او برمی دارم».
گواردیولا-«او مربی ای بدتر از آنچه در بارسا بود نیست. اما بارسا بایرن مونیخ او را شکست داد چون بازیکنان بهتری داشت». کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2015-05-20 14:48:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر