فهرست
گزارش روز: 6گزینه جایگزینی کارلتو در رئال‌مادرید
گزارش روز: 6گزینه جایگزینی کارلتو در رئال‌مادرید

گزارش روز: 6گزینه جایگزینی کارلتو در رئال‌مادرید

ژوزه مورینیو
 

خبر بازگشت سورپرایزکننده او به مادرید دیروز مطرح شد. او در سال پایانی‌اش در رئال رابطه بدی با هواداران و بسیاری از بازیکنان داشت. در حال حاضر هم در چلسی قطعا خوشحال است و توسط هواداران چلسی پرستش می‌شود.
آرسن ونگر
 

شایعه‌ای که در گذشته بار‌ها مطرح شده. آیا ونگر هنوز هم برای مسئولان رئال یک گزینه به شمار می‌رود؟ این مرد فرانسوی جایگاه امنی در ورزشگاه امارات ندارد و ممکن است از گزینه حضور در یک باشگاه الیت با محدودیت‌های مالی کمتر در سال‌های پایانی مربیگری‌اش استقبال کند.
یورگن کلوپ
 

او در پایان فصل از دورتمند می‌رود و به طور حتم یکی از گزینه‌های جدی رئال خواهد بود. او با یک بودجه کم در دورتمند دو بار در بوندسلیگا قهرمان شد و یک بار هم به فینال اروپا رسید.
دیه‌گو سیمئونه
 

 
خودش قبلا گفته که هرگز به رئال مادرید نخواهد رفت. دیگو سیمئونه یکی از بااستعداد ترین‌های دنیای مربیگریست و اتلتیکو مادرید را در مدت کمی توانسته به روز‌های اوجش بازگرداند. برای رئال او ممکن است بیش از اندازه تفکرات دفاعی داشته باشد. اما رئال به دنبال نتایج آنی است و سیمئونه یکی از افرادیست که به خوبی توانایی آن را دارد.
یوآخیم لوو
 

کسی که با تیم ملی آلمان همه را تحت تاثیر قرار داده. یواخیم لو در تابستان قبلی با آلمان جام جهانی را فتح کرد و مشخصا توانایی اداره بازیکنان کلاس جهانی را دارد.
آنتونیو کونته
 

 
با ۳ قهرمانی در سری آ در ۳ قصل، کونته بدون تردید توانایی رقابت در لیگ را دارد. مسئله‌ای که اکثر سرمربیان اخیر رئال در آن مشکلات عدیده‌ای داشته‌اند. او در حال حاضر سرمربی تیم ملی کشورش است اما شکی نیست که پیشنهاد تیمی مانند رئال مادرید می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد.

ایفکا
 
     
آی اسپورت
2015-05-20 15:35:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر