فهرست

نصری: شکست در فینال مقابل تیم هایی که سقوط کرده اند نا‌امید کننده است

سمیر نصری، هافبک منچستر سیتی سعی دارد جلوی رکورد از دست دادن 3 فینال پیاپی در ومبلی را بگیرد و برای این موضوع باید تیمش ساندرلند را در کارلینگ کاپ شکست دهد.

در زمان حضور او در آرسنال ، آنها در فینال 2011 در مقابل بیرمنگهام شکست خوردند و در فینال سال 2013 مقابل منچستر سیتی نیز جام را به ویگان اتلتیک تقدیم کردند.

ولی او معتقد است که می‌خواهد بر این گربه سیاهی که بر سر راه او ظاهر شده پیروز شود و این بار برخلاف دو حضور قبلی اش در ومبلی پیروز از میدان خارج شود.

وی در جمع خبرنگاران گفت: "دو فینال قبلی را مقابل تیم‌هایی شکست خوردم که در پایان فصل به لیگ پایین تر سقوط کردند و این موضوع رنج‌آور است. برای کسب قهرمانی بازی می‌کنیم و موقعیت های خوبی برای کسب جام داریم.

بیشترین حد نامیدی وقتی است که شما از تیمی شکست میخورید که از آنها قوی تر هستید.وقتی به خانه می‌روی، دوباره مسابقه را در ذهنت بازی می‌کنی واین بسیار سخت است."

شکست آخر سیتی در فینال، به اندازه ی اختلاف سطح دو تیم شگفت‌آور بود ولی نصری از سرمربی سابقش در این مورد حمایت می‌کند.

وی گفت: "صحبت کردن راجع به این موضوع کار جالبی نیست زیرا سرمربی آن زمان دیگر اینجا نیست.من فکر می‌کنم که خوب بازی نکردیم، همین.

بعضی روزها نمی‌توانی خوب بازی کنی و در نتیجه آنگونه می‌شود.نمی‌خواهم بگویم که تقصیر سرمربی بود.او تصمیمات خودش را گرفت و باید به آنها احترام گذاشت. وقتی داخل زمینی باید با تمام وجود بازی کنی."

     
آی اسپورت
2014-03-01 15:46:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر