فهرست
شوخی مادریدی‌ها در مستند لادسیما: کارلتو ابرویت را پایین بیاور!
شوخی مادریدی‌ها در مستند لادسیما: کارلتو ابرویت را پایین بیاور!

شوخی مادریدی‌ها در مستند لادسیما: کارلتو ابرویت را پایین بیاور!

آی اسپورت- باشگاه رئال مادرید روز گذشته به مناسبت سالگرد دهمین قهرمانی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا، از اپلیکیشنی که هواداران این باشگاه را در جریان آخرین اخبار و نتایج کهکشانی‌ها قرار می‌دهد، رونمایی کرد. در مراسمی که به این منظور برگزار شد، همچنین یک مستند از پشت صحنه دهمین قهرمانی کهکشانی‌ها در مهمترین تورنمنت باشگاهی قاره اروپا موسوم به دسیما اکران شد و حال و روز بازیکنان و اعضای این باشگاه را قبل و بعد از قهرمانی آنها در لیسبون نشان می‌دهد.
یکی از بخش‌های جالب این مستند که «در قلب دسیما» نام دارد، صحنه خوشحالی بازیکنان رئال مادرید در راه بازگشت به خانه در اتوبوس تیم است که در آن سرمربی ایتالیایی خود را سوژه کرده و شعاری طنزآمیز درباره حالت چهره وی سر می‌دهند که ساخته خودشان است. آنها در اتوبوس یکصدا فریاد می‌زنند: «کارلتو ابرویت را پایین بیاور! کارلتو ابرویت را پایین بیاور!»
بالا بودن ابروی چپ کارلو آنچلوتی در اکثر مواقعی که جلوی دوربین‌ها قرار گرفته به خصوص هنگام پاسخ دادن به سؤالات خبرنگاران، یکی از سوژه‌های سؤال برانگیز رسانه‌ها بوده است. برخی شایعات حاکی از آن است که رخ دادن یک حادثه رانندگی برای کارلتو در دوران جوانی‌اش سبب شده ابروی او چنین حالتی به خود بگیرد.
     
آی اسپورت
2015-05-20 15:39:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر