فهرست
شرط تونی برای بازگشت: رفع اتهام از پسرش
شرط تونی برای بازگشت: رفع اتهام از پسرش

شرط تونی برای بازگشت: رفع اتهام از پسرش

آی اسپورت - دو تصویر از شادی قهرمانی و گریه دقایقی بعد تونی اولیویرا، تلخ ترین صحنه‌های روز آخر لیگ چهاردهم بودند. تونی چند روز بعد از این ماجرا به کشورش برگشت و حضور دوباره او در تبریز، به پرونده بازی تراکتورسازی و نفت گره خورده است.
تونی که از اتفاقاتی که روز آخر افتاد عصبانی بود، بعد از مطرح شدن نام پسرش در این پرونده بیشتر ناراحت شده و بازگشت دوباره او به ایران در ابهام فرو رفته است. او می‌خواهد تا پایان رسیدگی به این پرونده صبر کند و سپس برای فصل آینده تصمیم بگیرد.
تونی این دو فصل در مقاطعی که از تراکتورسازی جدا شد بیکار بود و علاقه‌ای به خانه نشینی دوباره ندارد اما بازگشت او به تبریز، در گروی پرونده بازی تراکتورسازی و نفت و شناختن مقصر این ماجرا خواهد بود. فعلا پسر تونی یکی از متهمان اصلی انتشار شایعه تساوی سپاهان و سایپاست.
کد خبر: 9406
  ۹  
آی اسپورت
2015-05-20 18:17:51
نظر دهید

۹ نظر
ت ت
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۳۴
تونی ما همه شرمنده توییم هر بار عکس تو را میبینم بغض میکنم اخه در سرزمین عجایب هم مربی گری کردن اینا رو هم داره عاشقتم دیوانه وار دوستت دارم عمو سیبلو
وحید
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۴۶
کلا کدوم پسر سرمربی تو دنیا دوست داره تیم پدرش به جای قهرمانی نایب قهرمان بشه
جمال
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۳۴
لطفن اینرا دیگر مطرح نکنبد که خیلی خنده دار است .یعنی چه که پسر تونی بخواهدمانع از قهرمانی تیمش شود.مگر ابنکه سپاهان پول هنگفتی برایش بدهد تا خطر ستکه ومرگ پدرش را قبول کند!!!!
سایمان
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۴۱
این ادعا بسیار مضحک و بچه گانه که اولین بار توسط شهریاری مطرح شد و پیراهن عثمان کسانی شده که جوابی برای بی لیاقتیهاشون ندارند . باشگاه باید هر چه زودتر و با قدرت و محکم نسبت به این ادعا موضع گرفته و از پسر تونی دفاع کنه . حالا تونی بیاد یا نه در هر صورت این اتهام بی دلیل و بی منطق و بچه گانه باید جمع شود ..... خیلی بچه گانه مضحکه .... اما میتونه راه فراری برای بی لیاقتهای برگزار کننده باشد
شما چیکار به بیچاره تونی و پسرش دارین آخه . . .
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۰۴
الحق که شما همون سایت گل سابق هستین که تراختوریا اونو به خاطر حاشیه سازی های افراطیش منحل کردن شما اگع شهامت دارین برین یقه فوتبال کثیف فدراسیون رو بگیرین چکار به تونی و پسرش دارین آخه . . . تهمت زدن زشته . . . اصلا با منطق جور در می آد پسر تونی بره به باباش بگه تیم خودشونو ببازونه . . . یه چیزی میگین مرغ پخته هم خندش میگیره . . .
علی
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۰۵
متهم کردن فردی از کادر فنی تراختور پاک کردن صورت مسئله است, همونطور که فردوسی پور هم اشاره کرد موضوع مهم اینه که چه کسی این شایعه رو شروع کرده. اینکه چه کسی به تراختوری ها رسونده مهم نیست چون بالاخره به گوش تراختوری ها می رسید. تا الان هم یکجورایی قضیه با منتشر شدن برخی ویدیوها و صحبت های قنبرزاده مشخص شده که از پشت دروازه شروع شده
غع
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۴۴
بهزاد وحدت پناهی خبرنگار تبریزی رشتی این خبر رو داده
امیر تبریز اوغلی
پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۳۱
برید مصاحبه عسگری رو بخونید بعد از استعفا... فغانی تحمیل شد.. همه چی مشخصه.. راستی یک سوال.. چرا سرباز مملکت تو اصفهان کور میشه.. چرا ابهای الوده تو اصفهان هستش... چرا داور تو اصفهان غش میکنه...؟چرا فغانی به نفع اصفهان میگیره؟؟؟البته خود جوش
سیاوشی
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۶
سلام. نباید اصل قضیه را رها کنیم و مجری متعصب بهزاد وحدت پناهی را تخریب کنیم. او هم مثل ما خوشحال شد وقتی شنید بازی سپاهان 2_2 شده. خدا به دادمون برسه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر