فهرست
افشاگری دیرهنگام عسگری:فغانی انتخاب فدراسیون بود
افشاگری دیرهنگام عسگری:فغانی انتخاب فدراسیون بود

افشاگری دیرهنگام عسگری:فغانی انتخاب فدراسیون بود

آی اسپورت-سه هفته مانده به پایان مسابقات لیگ برتر خبری منتشر شد که هیاتی از فدراسیون در انتخاب داوران لیگ برتر نظارت و حتی دخالت میکنند. در آن زمان عسگری و اصفهانیان به شدت این اخبار را تکذیب کردند و از استقلال دپارتمان و کمیته داوران گفتند و هر کدام اصرار داشتند که بگویند آنها هستند که حرف آخر را میزنند. بعد از اتفاقات تبریز و حالا که تقصیرات بر سر داور بازی و دپارتمان داوری افتاده هر کس تلاش میکند تا بگوید کمترین مسئولیت را در انتخاب فغانی داشته است!
حسین عسگری در افشاگری‌ای دیرهنگام میگوید که بحث نظارت کمیته ای از فدراسیون بر انتخاب داور درست بوده و این نظارت تا حدی بوده که نام داور بازی را از ترکی به فغانی تغییر داده است!«آقایان برای اینکه خودشان بمانند گشتند و یک مقصر پیدا کردند. ان یک نفر هم من بودم. من کجای این بازی بودم؟ الان آقایانی که بر خلاف قوانین فیفا و ای اف سی در کار چینش داوری دخالت کردند،کجا هستند؟آنها که روز قبل از بازی انتخاب مرا عوض کردند؟ حالا گشتند و من را به عنوان مسبب این اتفاقات قربانی کردند. درحالی که اصلا موضوع چه ارتباطی با ما نداشت. اصلا مگر من فغانی را برای این این بازی انتخاب کردم که الان باید پاسخگو باشم؟
ترکی پیشنهاد کمیته داوران بوده اما به خاطر اشتباه 2 سال قبل او در بازی با استقلال در زمان مربیگری قلعه نویی ، این داور جایش را به فغانی داد که تبریزی ها از او برای داوری 4 هفته قبلش در اصفهان دلخوری داشتند ! عسگری حالا می گوید: آقایان باید خودشان بیایند و بگویند چرا وقتی من محسن ترکی را انتخاب کردم ، او را برداشتند و گفتند فغانی به تبریز برود.»
  ۶  
آی اسپورت
2015-05-20 19:04:46
نظر دهید

۶ نظر
-
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۱۴
اقایون اصفهانی دمتون گرم

خدا عوضشو ب عزیزانتون بده
رضا
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۵۳
ماجرا داره جالب میشه.
بالاخره دست این لابی اصفهان رو میشه.
اورمیا اویاخدی تبریزه دایاخدی
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۱۷
توجه داشته باشید..فغانی انتخاب »فدراسیون بوده!!!!!!
ینی ب زور یه داور اصفهانی توسط فدراسیون اصفهانی!!! برای بازی انتخاب شده......دگ تا اخرشو خودتون بخونید...
امیر
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۴۸
داور اصفهانی و فدراسیون اصفهانی و ...و....

تکلیف توهین هایی که به ماشد پس چی؟؟؟؟کی جوابگوی این ماجرا هست؟؟؟؟؟؟
یوسف
پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۰:۰۷
بحث اینه که چرا اصلا فغانی و ترکی؟! این همه داور داره این لیگ! یه داور بهتر نبود؟!! جهانبازی، زرگر، و ... حداقل اسم و رسمشون اندازه اینا گنده نیس! ادعاشون نمیشه بهترین داورن!
امیر تبریز اوغلی
پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۲۹
برید مصاحبه عسگری رو بخونید بعد از استعفا... فغانی تحمیل شد.. همه چی مشخصه.. راستی یک سوال.. چرا سرباز مملکت تو اصفهان کور میشه.. چرا ابهای الوده تو اصفهان هستش... چرا داور تو اصفهان غش میکنه...؟چرا فغانی به نفع اصفهان میگیره؟؟؟البته خود جوش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر