فهرست
سرمربی الاهلی:اگر دروازه‌بان‌مان نبود بیشتر گل می‌خوردیم
سرمربی الاهلی:اگر دروازه‌بان‌مان نبود بیشتر گل می‌خوردیم

سرمربی الاهلی:اگر دروازه‌بان‌مان نبود بیشتر گل می‌خوردیم

آی اسپورت-سرمربی الاهلی به شدت از عملکرد بازیکنانش ناراضی بود. کریستین گروس بعد از بازی گفت:«باختن قطعا هیچ وقت نتیجه خوبی نیست اما قطعا نتایجی وجود دارد که بدتر از این هم می تواند باشد. من علاوه بر اینکه از نتیجه راضی نیستم، بلکه از عملکرد بازیکنانم هم رضایت ندارم. در نیمه اول در نیمه حریف توپهای زیادی از دست دادیم. این باعث شد که تیم را به حریف بدهیم و موقعیت ها را در اختیارشان قرار دهیم. این به ضرر تیم ما بود چون نفت بسیار تیم قدرتمندی است. می توانیم بگوییم که فقط به خاطر 2 عکس العمل دروازه بان ما بود که نگذاشت ما بیشتر گل بخوریم.»
الاهلی تمام انرژی و توانش را برای بازی برگشت می‌گذارد:«برای بازی برگشت باید خیلی بهتر بازی کنیم تا صعود کنیم. بازی بعدی آخرین دیدار ما در این فصل خواهد بود و مطمئن باشید که تمام تلاش خودمان را می‌کنیم و هر چه داریم می گذاریم تا موفق شوند. قطعا در بازی برگشت هواداران نیز به ما کمک می کنند.
سرمربی الاهلی عربستان در خصوص تنش های اخیر میان هواداران ایران و عربستان گفت: من فقط ورزشی صحبت می کنم و درباره مسائل سیاسی و دیگر مسائل صحبت نمی کنم.
وی در پاسخ به این سوال که شما بازیکن خودتان را در پایان بازی جریمه کرده بودید که دور زمین می‌دویدند که در این هنگام یکی از نمایندگان ایرانی گفت: نیازی به سوال از سرمربی الاهلی نیست چون اینها قبل از بازی اجازه گرفتند تا برای ریکاوری این کار را انجام بدهند.
     
آی اسپورت
2015-05-20 21:18:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر