فهرست
توره: کسب قهرمانی در انگلستان سخت تر از اسپانیاست
توره: کسب قهرمانی در انگلستان سخت تر از اسپانیاست

توره: کسب قهرمانی در انگلستان سخت تر از اسپانیاست

 تیم مانوئل پیگرینی همچنان در 4 تیم برتر لیگ برتر پیش می‌رود و یحیی  به تاریخ سازی مقابل گربه های سیاه در ومبلی فکر می‌کند.

توره سال 2010 به سیتی پیوست و سال گذشته اش با بارسلونا توانسته بود 3 گانه کسب کند ولی معتقد است که تکرار این جام ها در انگلستان سخت تر است.

وی در جمع خبرنگاران گفت :"مهمترین نکته در حال حاضر تمرکز بر روی فینال کارلینگ کاپ است.روی این بازی تمرکز خواهیم کرد و بعد از آن به باقی رقابت ها فکر می‌کنیم.

بردن چهار جام در اسپانیا متفاوت است ولی در انگلستان، با وجود لیگ قهرمانان و جام اتحادیه، کسب جام همیشه سخت است.

بازی  به بازی می‌خواهیم پیشرفت کنیم و باید خودمان را برای فینال آماده کنیم. این جام برای ما و هوادارانمان بسیار مهم است.

وقتی اولین جام را می‌بری، باید روی ادامه دادن به پیروزی ها تمرکز کنی. می‌خواهیم در بازی روز یکشنبه پیروز شویم سپس به باقی بازی ها فکر کنیم.

یحیی عضوی از تیمی بود که سال 2013 با هدایت مانچینی در فینال جام اتحادیه مقابل تیم از پیش سقوط کرده ی ویگان شکست خورد و این هافبک ساحل عاجی معتقد است هم تیمی هایش از آن بازی درس گرفته اند و مطمئنا اجازه ی تکرار این اتفاق را نخواهند داد.

وی گفت : "برای من هر بازی داستان متفاوتی دارد.چند  بازی مهم را شکست خوردیم. مانند فینال جام اتحادیه مقابل ویگان. ولی باید خود را برای فینال روز یکشنبه آماده کنیم.

دوست نداریم که دوباره این موضوع را تجربه کنیم  و امیدواریم اینبار پیروز از میدان خارج شویم."

     
آی اسپورت
2014-03-01 15:59:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر