فهرست
هرنانس: شیوه ی بازی مقابل رم را می‌دانم
هرنانس: شیوه ی بازی مقابل رم را می‌دانم

هرنانس: شیوه ی بازی مقابل رم را می‌دانم

آی‌اسپورت- دیدار امشب ساعت 11 به وقت تهران برگزار خواهد شد و حضور هرنانس به عنوان بازیکن ثابت به دلیل مشکلی که در عضلات پایش به وجود آمده بعید به نظر می‌رسد.

وی در مصاحبه با گازتا دلو اسپورت گفت : "مصدومیتم از بازی مقابل لاتزیو شروع شد.تصمیم درستی بود که در بازی مقابل کالیاری حضور نذاشته باشم و این موضوع باعث شد در دو روز گذشته بتوانم مانند همیشه با تیم تمرین کنم.

به 90 دقیقه برای تاثیر گذاری در تیم احتیاجی ندارم."

هرنانس با حضور در دربی دلا کاپیتاله بین لاتزیو و رم، با این تیم پایتخت نشین نا آشنا نیست و در 9 حضور در این دربی توانسته 4 گل به ثمر برساند.

وی گفت : "صادقانه فکر نمی‌کردم که آنها [رم] با 10 پیروزی پیاپی فصل را شروع کنند.مخصوصا پس از شکست در فینال کوپا ایتالیا مقابل لاتزیو در ماه می (خرداد). بعد متوجه شدم که این واکنشی به آن ناکامی است و همچنین افزایش سطح کیفیت آنها.

روش درست قرار گرفتن مقابل رم، بازی مانند خودشان است. حفظ سرعت بازی و پرسینگ قوی بدون توپ تا مطمئن شوی اشتباهی در نیمه ی خودت انجام نمی‌دهی.هر اشتباه می‌تواند به یک ضد حمله ی خطرناک تبدیل شود.

این بازی هنوز برای من دربی است؟ با سه سال و نیم حضور در این دربی نمی‌تواند برای من دربی به حساب نیاید. همواره روابط صلح آمیزی با طرفداران رم داشته ام. آنها از من می‌خواستند که با آنها عکس بگیرم با اینکه می‌گفتند طرفدار رم هستند."

3 گل از 4 گل هرنانس مقابل رم، پنالتی بوده و این در حالیست که اینتر تنها تیمی است که تا این مقطع فصل پنالتی به نفعش گرفته نشده است.

وی در این رابطه گفت: "مهمترین گلی که مقابل رم زدم، احتمالا زیباترین گل دوران بازیگریم بوده است. همکاری خوبی با لولیچ داشتیم و یک سر توپ با پای راست زدم و با یک شوت با پای چپ توپ را به کنج دروازه فرستادم. اگر آنها پنالتی به ما بدهند، آماده ام که آن را به ثمر برسانم."

ممکن است رم به دلیل شعارهایی که تماشاگران این تیم ضد شهر ناپل سر دادند به 3 جلسه محرومیت دچار شود.

هرنانس در این رابطه گفت: "یکی از زیباترین حس‌هایی که در فوتبال تجربه می‌کنیم، شنیدن صدای تماشاگران یک ورزشگاه پر از تماشاگر است. رم از این موضوع صدمه می‌بیند ولی من دوست دارم که در ورزشگاهی که تمام استادیوم بر علیه من هستند بازی کنم."

     
آی اسپورت
2014-03-01 16:24:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر