فهرست
نوری: عرب‌ها از فرودگاه علیه ما جوسازی می‌کنند
نوری: عرب‌ها از فرودگاه علیه ما جوسازی می‌کنند

نوری: عرب‌ها از فرودگاه علیه ما جوسازی می‌کنند

*به محض اینکه بازی رفت با الهلال را بردید،جو سازی عرب ها شروع شد.به نظر می رسد بازی برگشت سختی در پیش دارید.
اول من بدون اغراق بگوین الهلال قوی ترین تیمی است که با آن بازی کردم.4 سال پیش با این تیم بازی کردیم و من،نوروزی،رضا نورمحمدی و علی عسگری از آن تیم پرسپولیس در این بازی هم بودند اما الهلال همان تیم 4 سال پیش بود و یکی دو خارجی هم به این تیم اضافه شده بود.به طور حتم کار سختی داریم و به طور حتم آنها چون همه چیز را از دست رفته می بینند جوسازی می کنند.باید از فرودگاه در انتظار جو سازی عرب ها باشیم.حتی باید منتظر باشیم که خیلی چیزها علیه پرسپولیس باشد اما تلاش می کنیم با غیرت ایرانی در این بازی نتیجه بگیریم.
*روند خودت هم همان سیر صعودی را طی می کند.اواخر دهه 70  بود که ابرار ورزشی یک روز تیتر زد،جواد زرینچه در 32 سالگی متولد شد.به نظر می رسد تو هم در عین تجربه تازه متولد شده ای.
من همیشه دوست دارم هر چیزی که دارم بگذارم.در این مدت سعی کردم از لحاظ روحی و روانی شرایطم را بهتر کنم.پس از 5 سال خوشحالم در قلب هواداران پرسپولیس هستم.آنها هستند که به من انگیزه می دهند.این یک واقعیت است که این شرایط پرسپولیس دست کسی نیست و خیلی مشکلات باعث شد که تیم امسال تحت فشار باشد.ولی این را می گویم که بچه ها واقعا به عشق پیراهن و هواداران بازی می کنند.این را به عنوان بازیکنی که شاید کمی تجربه اش بیشتر است می گویم که الان در تفکر بچه های جوان تر این هست که درچه تیمی بازی می کنند.شعار نمی دهم اما آنها واقعا با یک برد یک ملت خوشحال می شوند و این اتفاق مهمی است.بچه ها در این چند ماه با جان و دل و شرف بازی کردند.نگاه کنید که هادی نوروزی با سر شکسته به میدان می رود.محسن بنگر با آن شرایط بازی می کند.این ها اهمیت دارد و بازیکنان جوان به بزرگترش نگاه می کند.
*شاید اینکه برانکو گفت که سه ماه اول را نمی خواهد پولی بگیرد در این روحیه بازیکنان تاثیر گذار بوده است.
همین طور است.برانکو از نظر انضباطی این قدر به تیم شخصیت داده است که من در این سال ها کمتر چنین چیزی دیدم.او قلب تیم را مال خود کرده است.
*با این وجود زمزمه هایی مطرح بود که گویا بازیکنان از پاداشی که پس از بازی الهلال به آنها داده شد راضی نبودند و به همین دلیل این سکه ها را به کادر تدارکات و پزشکی دادند.این درست است؟
اصلا اینطور نیست.اسپانسر باشگاه سکه ای به ما دادند که باید تقسیم می شد.ما با بزرگان تیم مشورت کردیم و قرار شدآن را  بین بچه هایی تقسیم کنیم که چند ماه است حقوق نگرفته اند.این باعث شد که سکه را کم کنیم. همه با خلوص و جان دل  این کار را کردیم و هرگز بحث ناراحتی مطرح نبود.
*از خانزاده و صادقیان چه خبر؟
خانزاده اشتباهی کرده و تاوانش را داده است.او می تواند با ابراز ندامت به فوتبال باز گردد.اطمینان دارم که پشیمان است.من شخصا فکر می کنم خانزاده اصلاح شده است.پیام هم جزو جوانان آینده دار فوتبال ایران است و اطمینان دارم اگر کمی اطرافش را مدیریت کند به روزهای اوجش باز می گردد.البته قرارداد صادقیان تمام است و باید ببینیم تصمیم خودش چیست.
*مالک باشگاه هم قرار است به زودی مشخص شود.در این باره چه نظری داری؟
امیدوارم هر کسی مالک باشگاه هست بیاید و در آستانه این بازی حساس به ما کمک کند.این مسابقه حساس ترین بازی چند سال اخیر پرسپولیس و یکی از حساس ترین بازی های یک سال اخیر فوتبال ماست.باید از تیم به خوبی حمایت شود تا در عربستان به مشکل نخوریم.من اینجا باید از حسین هدایتی هم تشکر کنم که زحمت کشید و مشکل ممنوع الخروجی من و رضا نورمحمدی را حل کرد.امیدوارم تیم با آرامش راهی عربستان شود و بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.
*در این چند روز بحث محرومیت علیرضا فغانی مطرح شده است.تو چه نظری داری؟
خدا شاهد است من بازی تراکتورسازی و نفت را ندیدم.حتی چون شب ها زود می خوابم 90 را هم ندیدم.اما از اینکه چنین اتفاقی در تبریز رخ داده و برخی خبر غلط دادند برای هواداران آذری ناراحتم.با این وجود فکر می کنم نباید علیرضا فغانی را که یک سرمایه ملی است از دست داد.هیچ انسانی نمی تواند بگوید اشتباه نمی کند و اگر او اشتباهی کرده است سهوی بوده است.
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-21 16:20:21
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۵۸
ایشالا له میشین, چون انصافا حقتون باخت بود
امیر تبریز اوغلی
پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۳۰
نوری رفتی عربستان تو فرودگاه حاجی بشی برگردی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر