فهرست
صادقیان تهدید می‌کند:اگر تلفنم را جواب ندهند...
صادقیان تهدید می‌کند:اگر تلفنم را جواب ندهند...

صادقیان تهدید می‌کند:اگر تلفنم را جواب ندهند...

آی اسپورت-با وجود این که برانکو بارها اعلام کرده دیگر در تیمش نیازی به پیام صادقیان ندارد و به هیچ عنوان برای بازگشت او به پرسپولیس کوتاه نمی‌آید اما این بازیکن جنجالی همچنان پی‌گیر است تا بتواند به پرسپولیس برگردد. البته او دلیل برگشتش را اصرار هواداران می‌داند:« وقتی هواداران را می‌بینم به من می‌گویند اینقدر مغرور نباشم و بگویم که دوست دارم در پرسپولیس بمانم. حرف آنها برای من مهم است به همین دلیل روزی 4 بار به نژادفلاح و خوردبین زنگ می‌زنم که البته جوابم را نمی‌دهند. من دوست ندارم نسبت به پرسپولیس بی‌خیال باشم ولی وقتی جوابگو نیستند دیگر چه کار باید انجام دهم. فعلاً منتظر هستم تا ببینم چه شرایطی به وجود می‌‌آید.»
صادقیان به مسولان پرسپولیس اولتیماتوم می‌دهد که اگر جواب تلفن او را ندادند و او مجبور شد به تیم دیگر بروند از دست او شاکی نشوند!«اگر باشگاه جواب تماس‌هایم را ندهد مجبور هستم تصمیم دیگری بگیرم. به‌هر‌حال من باید فوتبالم را ادامه دهم و باید در یک تیم فوتبال بازی کنم.»
کدخبر:9043
  ۳  
آی اسپورت
2015-05-21 19:40:07
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۴۴
خخخخخخ
امیر تبریز اوغلی
پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۲۸
این حقارت تو لنگس حقته عوضی
قرمزته - 6
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۱۵
حالا استاد حاشیه برای ما خط و نشان میکشه؟؟ یادش رفته خودمون بزرگش کردیم و خودمون اگر لازم بشه ادبش میکنیم!! به جون خودم اگه ده درصد هواداران هم ازت راضی باشند آقای پرادعا!! اگه راست میگی امسال با فرار داد نهصد هزار تومانی (آره درست شنیدی 900000 تومان) قبولت میکنند تا تلافی پول مفتی که سال قبل گرفتی دربیاد! تازه برای حاشیه درست کردن و جفت انداختن هم باید جریمه های سنگین بدی!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر