فهرست
نظر غلامپور در مورد عملکرد سوشا: فاکتوری مهم به نام روحیه
نظر غلامپور در مورد عملکرد سوشا: فاکتوری مهم به نام روحیه

نظر غلامپور در مورد عملکرد سوشا: فاکتوری مهم به نام روحیه

آی اسپورت- طرفداران پرسپولیس در دو بازی آخر تیمشان متوجه یک نکته ویژه شده اند. اینکه دیگر نه تنها خبری از اشتباهات مرگبار سوشا مکانی نیست بلکه می توانند روی دروازه بان تیمشان به عنوان یک گلر مطمئن حساب باز کنند. سوشا در دربی روی ضربه سر رضا عنایتی واکنش فوق العاده ای داشت و در بازی مقابل الهلال عربستان هم بارها و بارها مانع گلزنی حریف شد.
بهزاد غلامپور مربی سابق دروازه بان های پرسپولیس در مورد عملکرد سوشا می گوید: درباره پیشرفت او باید به چند نکته توجه داشت. اولین نکته این است که سوشا به لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی به سر می برد و استرس ندارد و کامالا مشخص است که روحیه اش خوب شده استو البته شرایط باشگاه هم بسیار روی عملکرد سوشا تاثیر گذار بوده. نکته دیگر اینکه سوشا فهمید که اول از همه خودش باید به خودش کمک کند و حالا به روزهای خوبش برگشته است.
غلامپور در عملکرد خوب سوشا سهمی هم برای مربی دروازه بان های جدید پرسپولیس می گذارد: کاملا مشخص است که با سوشا کار شده. کلا از زمانی که برانکو به پرسپولیس آمده شرایط این تیم فرق کرده است.
سئوال آخری که از غلامپور می پرسیم، درباره اظهار نظر عجیب مربی دروازه بان های پرسپولیس است. اینکه کلاس دروازه بانی سوشا در حد اروپاست. پاسخ آقا بهزاد را بخوانید: هر گلر ایرانی اگر شرایط خودش را حفظ کند می تواند در سطح فوتبال اروپا دروازه بان ایرانی کند. خواستن توانستن است و وقتی حقیقی توانسته گلر یک تیم اروپایی باشد قطعا بقیه دروازه بان ها هم می توانند.


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-22 08:57:55
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۲۱
سوشا سوراخه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر