فهرست
پاشازاده: در تمرین استقلال 3 نفر سوت می‌زنند!
پاشازاده: در تمرین استقلال 3 نفر سوت می‌زنند!

پاشازاده: در تمرین استقلال 3 نفر سوت می‌زنند!

آی اسپورت - پیش از شروع فصلی که گذشت گفته می‌شد قرار است مهدی پاشازاده به کادر فنی استقلال اضافه شود. صحبت‌هایی هم در این باره انجام شد اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و استقلال با همان کادر سابق فصل را شروع کرد. فصلی که پایان خوبی برای آبی‌ها نداشت. مهدی پاشازاده که توانست تیم دسته دومی آلومینیوم اراک را به دسته اول برساند درباره دلیل عدم همکاری‌اش با استقلال گفت:« دوست نداشتم جایی باشم که فقط باشم. چون احتیاجی ندارم. من با تمام وجودم از این شغل لذت می‌برم و هر جا هم که رفتم تأثیرگذار بودم. قرار ما با امیر این بود که بیایم کار کنم تا بتوانیم یک شکل خوب فنی به کار بدهیم. امیر و اطرافیانش می‌دانستند کار فنی من خوب است و بر همین اساس به توافق هم رسیدیم اما در نهایت دیدم همان روش‌ها وجود دارد و خودم خواستم بروم. امیر خیلی اصرار کرد بمان که گفتم نمی‌شود چون اینطوری به شما هم ضربه می‌زنند. اصلا نمی‌خواستم کمک باشم. تا حالا هم نبودم چون دنبال فلسفه خودم هستم. موضوع کمک یک و دو مطرح نبود چون کارنامه من مشخص است. بحث تأثیرگذاری بود و اینکه کار دست چه کسی باشد. یکی از مشکلات استقلال این بود که چهار مربی در زمین بودند و سه نفر سوت می زدند! و اینطوری نمی‌شود کار کرد. اینکه هر مربی یک حرفی بزند روی ذهن و روح بازیکن تأثیر می‌گذارد. من اینطور کار کردن را قبول نداشته‌ام و نمی‌توان اینگونه موفق شد.»
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-22 09:37:04
نظر دهید

۱ نظر
کامران
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۵۷
آقای پاشازاده!
میشه بگید شما کدام سابقه روشن رو در کارنامه مربیگری تون دارین؟ در چند تا تیم لیگ برتری حتی یک بازی به شما اعتماد شده؟ حتی در لیگ یک هم چیزی از شما به یاد نداریم!
به لحاظ اخلاقی هم که حرکات خشن‌تان یادمان نرفته! همین چند وقت پیش هم که دوباره خبر کتک‌کاری‌هایتان منتشر شد!

شما از آن دست آدم‌هایی هستید که می‌خواهید از فضای موجود سو استفاده کنید و برای خودتان اعتباری کسب کنید.
اولویت همه استقلالی‌ها علی منصوریان است چون خودش را نفت تهران ثابت کرد. اما اگر منصوریان هم نیاید بقیه مربیان آبی مثل پرویز مظلومی و صمد مرفاوی حداقل می‌توانند ادعا کنند که سال‌ها در لیگ برتر مربیگری کرده‌اند. یا جواد زرینچه می‌تواند ادعا کند در تیم‌های لیگ یکی سرمربی و در استقلال سابقه دستیاری داشته. اما شما چی؟!

ببینید کارنامه مربیگری آقای پاشازاده چه بوده که بزرگ‌ترین افتخارشان بالا آوردن یک تیم از لیگ دو است! تازه این نقطه مثبتش است! وای بر نقاط منفی!
مربیانی هستند مثل اکبر میثاقیان که بارها تیم‌ها را از لیگ یک به دسته برتر آورده‌اند اما بعدش در لیگ برتر با نتایج ضعیف همراه شدند. حالا چطور کسی که یک بار تیمی از لیگ دو به لیگ آورده می‌خواهد ادعا کند در حد لیگ برتر است! آن هم تیمی مثل استقلال که هوادارانش قهرمانی می‌خواهند!

نکنید این کارها را با استقلال!
چند سال پیش ناصر خان حجازی را سرمربی کردید بدون اینکه نگاه کنید اون 7-8 سالی است از دوران اوجش فاصله گرفته. نتیجه چه شد؟ او را بعد از 12 هفته برکنار کردید. تازه حجازی کجا و پاشازاده کجا. حجازی استقلال را قهرمان لیگ و نایب قهرمان آسیا کرده بود. بعد او اسطوره باشگاه است. بهترین گلر تاریخ آسیاست. ولی پاشازاده چه؟

شما چقدر دوره مربیگری دیده‌اید؟ دستیار چند مربی خوب بوده‌اید؟ اگر کارتان درست است چرا شخصا به یاد ندارم حتی جزو گزینه‌های یک تیم لیگ برتری بوده باشید؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر