فهرست
دفاع ابراهیمی از قلعه نویی: به سلامت کاری امیر ایمان دارم، به پول بازیکنش احتیاجی ندارد
دفاع ابراهیمی از قلعه نویی: به سلامت کاری امیر ایمان دارم، به پول بازیکنش احتیاجی ندارد

دفاع ابراهیمی از قلعه نویی: به سلامت کاری امیر ایمان دارم، به پول بازیکنش احتیاجی ندارد

آی اسپورت - طی سالهای گذشته همیشه یک شایعه تائید نشده در مورد امیر قلعه نویی وجود داشته. اینکه قهرمانی های او در فوتبال ایران تحت تاثیر مسائل بیرون زمین و دستهای پشت پرده بوده است. البته گروهی که این شایعه را راه انداخته اند هیچ وقت نتوانسته اند مدرک مستندی برای ادعایشان پیدا کنند با این همه امیر قلعه نویی همیشه تحت تاثیر این شایعه بوده است.
سرمربی استقلال البته در کنار منتقدان و مخالفانش، افرادی هم به عنوان مدافع در کنار خود می بیند. یکی از این افراد ناصر ابراهیمی است که در مورد این شایعه می گوید: متاسفم که با به راه انداختن چنین مسائلی می خواهند یکی از موفق ترین مربیان لیگ برتر را زیر سئوال ببرند. من به سلامت کاری و پاکی امیر شدیدا اعتقاد دارم و متاسفانه او چون اهل باج دادن نیست، این حرفها را پشت سرش در می آورند.
ابراهیمی که دل پری از برخورد مدیریت استقلال با امیر قلعه نویی دارد، حرفهایش را اینگونه ادامه می دهد: می گویند امیر از فلان بازیکن پول گرفته. آخر امیر قلعه نویی به این پولها احتیاجی ندارد. او به هیچ بازیکنی باج نمی دهد و بازیکن سالاری را در تیمش از بین برده. شما اگر دنبال این بحثها هستید بروید در لیگ یک و ببینید آنجا بعضی از مربیان از بازیکنانشان، درصد می گیرند.

کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-22 11:21:10
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۲۱
من مخالف قلعه نویی هستم, اما این شایعات رو لنگیا راه انداختن, مافیای لنگ فوتبال ایرانو به نابودی کشونده
مجید
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۵۵
هشدار به ای اسپورت!!
یک حس اثبات نشده به من میگوید که ای اسپورت کم کم وبه تدریج مهمترین اصل -اساسی ترین اصل و هرچه که به اهمیت این معنا کمک کند اسم رویش بگذارید را یعنی اساس یک رسانه اطلاع رسانی که ----صحت خبر---و صداقت است را دارید زیر پا میگذارید!!؟؟ آن از با عجله روی مصاحبه فرهاد مجیدی --پست --گذاشتن و این از ادعای خبری که قلعه نوعی قهرمانی هایش ناپاک بوده----برای من هوادار فوتبال یافتن رسانه و سایت دیگر برای دنبال کردن --خبر-- بسیار اسان است و دوست ندارم بعداز کوچ از سایت شما -اسمتان را که شنیدم بگوییم ---به تشکیلات عریض و طویل صداوسیما ومیزان مخاطب هایش توجه کنید!؟ هیچ ازخود سوال کرده اید که حتی خودشما هم برای دریافت --صحت خبر چرا مثلا به بی بی سی مراجعه میکنید!؟ ایا غیرازاین است که تا صحت خبر روشن نشده باشد به روی انتن نمی رود__آنها که برای مخاطب پول پخش نمیکنند؟!!من هوادار استقلال از امیر به دلائل معلوم انتقاد دارم اما نه اینکه برای زدن او به اصل دودمان برانداز --هدف وسیله را توجیه میکند --متوسل شوم--در تحلیل هایتان باید یک موضوع بسیار بسیار ساده راخط قرمز تحلیل گران ای اسپورت قرار دهید و آن اصل --عدم تعلق --برای کشف مجهولات است--وجود تعلق رنگی باعث ندیدن خیلی چیزها میشود این در تحلیل رویدادهای ورزشی که درتمام اموری که ]دمی میخواهد به کشف __اصل واقعیت__نائل شود صادق است! خلاصه آنکه پیدا کردن مسیر زندگی در این دنیای رازآلود و کم کم راززدایی شده به ثابتهایی نیازمند است--صداقت--و عدم تعلق--
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر