فهرست
نامه دفاعیه داوران در دفاع از فغانی؛ پر ازکنایه به فوتبالیست‌ها و مربیان
نامه دفاعیه داوران در دفاع از فغانی؛ پر ازکنایه به فوتبالیست‌ها و مربیان

نامه دفاعیه داوران در دفاع از فغانی؛ پر ازکنایه به فوتبالیست‌ها و مربیان

آی اسپورت - هجمه‌های ناعادلانه‌ای که این روزها علیه علیرضا فغانی صورت گرفته است باعث شده تا همکاران و هم‌صنفان این داور بین‌المللی فوتبال ایران به فکر راهی برای دفاع از او بیفتند. آن‌ها جدا از مصاحبه‌هایی که گهگاه داوران در دفاع از او انجام می‌دهند لزوم انجام یک کار سیستماتیک را هم احساس کرده‌اند. به همین دلیل این روزها نامه‌ای که متن آن دفاع از فغانی است در بین داوران دست به دست می‌چرخد و امضا می‌شود.
در این نامه نوشته شده: «بازیکن میلیاردی عصبی می‌شود و از زمین اخراج می‌شود، مقصر داور است. دو بازیکن در فصل بعد قصد پیوستن به سپاهان را دارند! مقصر فغانی است. پسر تونی حواسش نیست، مقصر فغانی است. تونی تعویض دفاع می‌کند مقصر فغانی است. اسکوربرد خراب است مقصر فغانی است. مخابرات تعطیل است، مقصر فغانی است. تماشاچی جنجال می‌کند مقصر فغانی است. روسای محترم برای حفظ صندلی ریاست یک فصل کامل تلاش می‌کنند و سایر آقایان به جای ایشان چیدمان داوری می‌کنند، مقصر فغانی است. دپارتمان و کمیته برای ماندن تلاش می‌کنند، مقصر فغانی است. اما مقصر جامعه داوری است که هنوز ساکت است. جامعه‌ای که منتظر است تا فغانی ذبح شود تا شاید فصل آینده نفت و تراکتور نصیب من شود. مقصر این جامعه است و پیشرفت با این روش. شاید امروز فغانی نباشد فردا من باشم.» این نامه پر است از کنایه به اهالی فوتبال. باید کسانی که در این نامه مخاطب قرار داده شده‌اند آیا واکنشی به آن نشان می‌دهند یا نه.
  ۳  
آی اسپورت
2015-05-22 11:32:09
نظر دهید

۳ نظر
سیامک
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۳۰
مقصر فغانی است چون طبق شواهد و مدارک , حداقل 2 فصل در قهرمانی سپاهان نقش اساسی داشته است . با بررسی قیلم های بازیهای مستقیم سپاهان با حریفان در کورس , کاملا این قضیه مشخص است.
ن ش
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۰۴
بازیکن اخراج شده بدون اینکه کسی با گذشت یک هفته بفهمد که چرا اخراج شده مقصر فغانی است چون به بازیکن بعد از اتمام یک دقیقه وقت اضافه و زدن گل!!!کارت داده مقصر فغانی چون پنالتی از فاصله 5 متری می بیند و نمیگیرد مقصر فغانی چون انتخاب کرده طبق دستور فدراسیون کثیف .کثیف قضاوت کنه مقصر فغانی چون انتخاب کرده پنالتی که نیست رو بیگیره چون همیشه اشتبا هات داوری جزئی از داوری ه و 6 هفته قبل سرمربی مطمئن باشه که قهرمانه کجای دنیا دیدید!!!به خاطر همچین اشتباه تاثیر گذار داوری فینال لیگ جایزه بگیره مقصر فغانی کثیف که باز هم منتظر یک جایزه بزرگتر از فدراسیون و کمیته داوران کثیف مقصر فغانی چون خودش خواسته وتصمیم گرفته
رضا
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۱۹
دوستانش در پشت او در می آیند..طبیعی است. امام دقت کنیم.. چه کسانی از او دفاع میکنند؟ فقط یکی دو نفر! آیا این عجیب نیست؟؟؟؟ مطمئنا کارشناسان این عرصه نمی خواهند از اعتبار خود بخاطر یک شخص بی اعتبار و فاسد خرج کنند.. یادتان هست سر قضیه شیث و نصرتی؟؟ صدها نفر از نصرتی حمایت کردند. امام از شیث نه.. مردم بخوبی میدانند از چه کسی حمایت کنند از چه کسی نکنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر