فهرست
سوژه روز: صادقیان، «بی‌انضباط اخراجی» که تهدید می‌کند
سوژه روز: صادقیان، «بی‌انضباط اخراجی» که تهدید می‌کند

سوژه روز: صادقیان، «بی‌انضباط اخراجی» که تهدید می‌کند

آی اسپورت - پیام صادقیان در بدترین شرایط هم اعتماد به نفسش را از دست نداده است. برانکو ایوانکوویچ بعد از کنار گذاشتن صادقیان پیغام روشنی به او داد: «تو را نمی‌خواهم، در لیست فصل بعد هم جایی نداری.» با این وجود صادقیان در این مدت اعتماد به نفسش را از دست نداده و بعد از یک فصل ناکامی مطلق هنوز خودش را ستاره فوتبال ایران می‌داند. او ابتدا وعده داد به اروپا می‌رود و اوج می‌گیرد و حالا سرخپوشان را تهدید به جدایی کرده است. صادقیان گفته برانکو فوتبالش را قبول دارد اما با این شرایط مجبور است به بقیه پیشنهاداتش فکر کند و از پرسپولیس جدا شود. صادقیان اگر به اندازه اعتماد به نفسش پشتکار داشت می‌توانست در جام جهانی و جام ملت‌ها بازیکن ثابت تیم کی‌روش باشد.


کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2015-05-22 13:24:29
نظر دهید

۶ نظر
سعید پرسپولیسی
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۰۴
تهدید میکنه؟؟ غلط کرده! ما هواداران بزرگش کردیم ما هم اگه پاشو از گلیمش درازتر کنه میزنیم تو دهنش!! کم بابت دیوانه بازی های این بازیکن ضرر کردیم؟ نصف ناکامی ها و حاشیه های امسال پرسپولیس عاملش همین صادقیان بی لیاقت بود!!
یه پرسپولیسی
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۲۳
این اول باید بره کلینیک ترک اعتیاد
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۴۰
ترامادول رو ترک کن بچه جان
6666666
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۱۳
من که از اخلاقش خوشم مییاد...
دو کلمه حرف حسابب
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۰۲
در سالروز وفات اسطوره ای مثل حجازی با اون اخلاق و سوابق باید به حال این فوتبال گریه کرد که امثال این ترامادولی قلیونی اینطور برای باشگاهش شاخ و شونه میکشه!! همین الان خیلی از باشگاهها براش فرش قرمز پهن کردند! باید در این فوتبال رو گل گرفت ! :(
تی تی
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۱۸
ماموریت فغانی و نحوه اجرای آن
جناب فغانی کاملا ماموریت داشت تا جایی که میتواند بازی تبریز را مساوی تمام کند، فغانی وقتی که بازی تبریز با گلزنی ادینیو یک-یک شد به مرادش رسیده بود، چگونه؟ اگر قبول کنیم که فغانی در صحنه گل اول تراختور خطای تیموریان روی بازیکن حریف را نگرفت(طبق اظهار نظر همین آقایان حامی فغانی) مشخص میشود که داور تا آن لحظه که تراختور ١-٠ عقب بود دنبال گل تساوی در بازی بود پس از اینکه تراختور بازی را به تساوی میکشاند، تراختور در صحنه ای گل دوم را به ثمر میرساند که از دست مغرضترین داور دنیا هم کاری برنمی آید، زیرا در ان صحنه کوچکترین برخورد فیزیکی بین زننده گل و مدافعان حریف بوجود نمیاید و تیموریان از پشت مدافعان نفت حرکت کرد و به توپ رسید ، اینجا دیگر داور تنها کاری که میتواند بکند دادن یک اخطار کاملا خنده دار بی معنی و مغرضانه به زننده گل است، حالا دیگر تیموریان کاندیدای اخراج شده است و دست داور باز است و هر وقت بخواهد میتواند او را اخراج کند. نیمه دوم شروع میشود ، تراختور در یک صحنه استثنایی گلی استثنایی به ثمر میرساند، داور باید چه کاری کند تا تیم نفت به بازی برگردد، یک دقیقه بعد تیموریان را در صحنه ای اخراج میکند که همین کارشناسان فراموشکار داوری کشورمان که حالا طرفدار سینه چاک فغانی شده اند، بارها و بارها اشاره کرده اند که داور بازی باید در چنین بازی حساسی بازیکن را در زمین حفظ کند (بنجامین استرالیایی و داوریش در بازی عراق و ایران و اخراج پولادی و هجمه سنگین همین کارشناسان داوری را به یاد اورید!) اما داور مدرن ما باید تیموریان را اخراج کند تا بلکه نفت به بازی برگردد، همینطور هم میشود و نفت یک گل به ثمر میرساند، حالا فقط یک گل دیگر باقی مانده و تراختور ١٠ نفره است، اما فرید کریمی که روز بسیار خوبی داشته معادلات فغانی و تاج را بهم میریزد، یک تنه از دفاع نفت عبور کرده و در حال به ثمر رساندن گل چهارم تراختور است ، مدافع نفت چاره ای جز خطای آشکار روی بازیکن تراختور ندارد، اما داور بین المللی و بهترین داور ایران و کاندید قضاوت در جام جهانی از ٧-٨ متری این صحنه را پنالتی تشخیص نمیدهد زیرا بازی ٤-٢ به سود تراختور خواهد شد و تازه وقتی پنالتی گرفته میشود که حتما شورت بازیکن از تنش خارج شود!!!
ادامه بازی و موج دوم توطئه
بازی ادامه میابد نفت گل سوم را به ثمر میرساند، همه چیز بروفق مراد است از این لحظه به بعد دو تیم دارند انتحاری بازی میکنند هر لحظه ممکن است یک تیم گلی به ثمر برساند، اینجاست که نقش بی سیم بدستان پررنگ میشود به اصطلاح فوتبالی موج دوم حمله از طرف فدراسیون بر علیه این مسابقه شکل میگیرد بازی باید مساوی تمام شود به گواه مدیرعامل تیم نفت ارتباطات رختکن کاملا قطع میشود به گواه تصاویر پخش شده نماینده فدراسیون (بهمنی بی سیم بدست) به خبرنگار نود (میثاقی) به دروغ نتیجه نهایی بازی را در اصفهان ٢-٢.اعلام میکند، داور بازی حدود ٣ دقیقه وقت تلف شده را کمتر اعلام میکند ، به اتلاف وقت بازیکنان تراختور عکس العملی نشان نمیدهد نه اخطار و نه حتی تذکری! (همان داور که در این بازی کارت اول را به تیموریان به دلیل تاخیر در شروع بازی داد در حالیکه گفتیم هیچ چیزی دال بر تاخیر تیموریان نبود) و...پروژه مشترک با همکاری فدراسیون (بخصوص تاج ) و فغانی کاملا موفقیت آمیز و به نفع سپاهان به اتمام میرسد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر