فهرست

مونتولیوو: پیروزی مقابل یوونتوس چیزی است که میلان نیاز دارد

آی اسپورت- ریکاردو مونتولیو هافبک ایتالیایی میلان معتقد است که پیروزی مقابل یووه چیزی است که می‌تواند آنها را دوباره به مسیر بازگرداند.

نمایش های ضعیف و نا‌امید کننده ی میلان در نیم فصل اول باعث شد ماسیمیانو آلگری اخراج و به جای او کلارنس سیدورف، سکان هدایت میلان را به عهده بگیرد.

با حضور سیدورف، روسونری ها 4 بازی از 6 بازی اخیر خود در سری آ را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و مونتولیو معتقد است که پیروزی مقابل قهرمان ایتالیا می‌تواند یک شارژ مقطعی برای تیمش باشد.

وی در مصاحبه با Milan Channel گفت : "به پیروزی مقابل یک تیم بزرگ نیاز داریم.بدون توجه به دشمنی میان دو تیم، ما با سیستم جدید 4-2-3-1رشده کرده ایم و در تمام زمینه ها به تعادل رسیده ایم.

بدیهی است که اگر بهتر از حمله هایمان، دفاع کنیم نتایج بهتری خواهیم گرفت.در بازی های گذشته این موضوع را مشاهده کردیم و یوونتوس می‌تواند یک امتحان خوب برای رشدمان باشد.

تیم آنتونیو کنته چند سال است سری آ را تحت  سلطه ی خود قرار داده و در حال حاضر با 9 امتیاز نسبت به رم در رده ی اول است و با پیروزی آخرش، به 17 بازی بدون شکست دست پیدا کرد ولی مونتولیو معتقد است که آنها می‌توانند بانوی پیر را شکست دهند.

وی گفت: "باید آماده باشیم، باید در جدول بالاتر بیاییم تا عزت نفس و شور و اشتیاق را به تیم بازگردانیم.نقاط قوتی داریم که می‌تواند یوونتوس را دچار دردسر کند.

هنوز عدم حضور ما در فصل بعد لیگ قهرمانان قطعی نشده، هنوز در لیگ قهرمانان هستیم و برای جایگاه لیگ اروپا می‌جنگیم. هرکاری که بتوانیم انجام خواهیم داد."

میلان در رده ی نهم سری آ قرار دارد و پنج امتیاز با رقیب دیرینه ی خود اینتر که در جایگاه لیگ اروپا قرار دارد، فاصله دارد.

     
آی اسپورت
2014-03-01 17:00:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر