فهرست
یادداشت ویژه: آقای قاضی‌پور! لطفا این یک قلم را دیگر بی‌خیال
یادداشت ویژه: آقای قاضی‌پور! لطفا این یک قلم را دیگر بی‌خیال

یادداشت ویژه: آقای قاضی‌پور! لطفا این یک قلم را دیگر بی‌خیال

هنوز تکلیف فاجعه تبریز مشخص نشده. حسین عسگری را کله کردند، شماره فغانی را پخش کردند بین مردم و تونی با قهر و بغض رفت اما هنوز حتی مشخص نیست دقیقا چه اتفاقی در آن روز سیاه افتاد. اظهارنظر درباره آن روز زیاد بوده، هست و خواهد بود. مثل همیشه در این مملکت غیرفوتبالی‌ها و غیرورزشی‌ها در صف اول حرف زدن درباره اتفاقات آن روز هستند. بعد از اینکه کمی گرد و خاک خوابیده، مشخص شده افراد داخل باشگاه تراکتورسازی آنقدرها هم بی‌تقصیر نیستند و ممکن است مقصر حتی روی نیمکت تیم تبریزی بوده باشد اما هنوز هم هستند اساتیدی که فکر می‌کنند عده‌ای با "آذربایجان" مشکل دارند و می‌خواسته‌اند تیمشان نتیجه نگیرد.
این وسط عجیب‌ترین و بی‌ربط‌‌ترین آدم به موضوع نادر قاضی‌پور است. نماینده ارومیه که نطق‌های آتشین و بی سر و تهش بعد از اتفاقات فاجعه‌بار فینال فصل قبل لیگ والیبال هنوز از یاد دوستداران ورزش نرفته، یک بار دیگر احساس وظیفه کرده و درباره اتفاقات روز آخر لیگ برتر اظهانظر فرموده: «وقتی قرآن قرائت شد همه ساکت بودند و هیچ شعاری به هیچ قومیتی داده نشد.به تیم نفت تهران هم ادای احترام شد. این ها برای تقویت نظام آمده بودند و گفتند که نوکر نظام هستیم. آن چیزی که ما دیدیم همه مسولان استان حضور داشتند.» شاید می‌شد این حرف‌ها را صد سال بعد وقتی همه حاضران در آن روز و همه آن‌هایی که فیلم‌های آن روز سیاه را دیده‌اند، از دنیا رفتند گفت اما جناب آقای نماینده خیلی شیک و مجلسی همه شعارهای سیاسی فوق‌تند آن روز را با چاشنی پاچه‌خواری تکذیب می‌کند و تازه در ادامه می‌فرماید: « در بازی‌های والیبال در سال گذشته، قرار بود ارومیه اول شود و تبریز دوم اما فدراسیون طوری فیلم بازی کردند که هم بچه‌های ما کتک خوردند و هم جام از آذربایجان رفت. در بازی فوتبال هم همه می‌دانستند که تراکتور اول می‌شود اما پس از اخراج تیموریان بازی 3 بر 3 شد. شایعاتی بود که این بازی 3 بر 3 می‌شود و من هم می‌شنیدم. اگر این اتفاق در تهران رخ می‌داد و برای پرسپولیس اتفاقی می‌افتاد اتفاق بدی رخ می‌داد.» سئوال از آقای قاضی‌پور اینقدر زیاد است که شاید اصلا وقت نشود همه آن‌ها را بپرسیم. اینکه اصلا چرا باید این بازی 3-3 شود؟ چرا مثلا یک – یک نشود؟ یا اینکه مثلا همه از کجا می‌دانستند تراکتور حتما قهرمان می‌شود و نفت که بیشتر لیگ را صدرنشین بود و در آسیا خوب نتیجه گرفته شانسی ندارد؟ این وسط ای کاش نهادهای مسئول یک بار از استاد بپرسند شایعه اینکه بازی ممکن است 3-3 شود را از کجا آورده و اینکه چرا همان زمان نگفته.
استاد در بخش دیگری از افاضاتشان فرموده‌اند:« فدراسیون باید با داور برخورد کند. چرا او تیموریان را اخراج کرد؟ اخراج این بازیکن بر روحیه بازیکنان تاثیر منفی گذاشت. مردم می‌گویند به تیم نفت احترام می‌گذاریم ولی داور در حق تیم تراکتورسازی خیانت کرده است. روحانیون بزرگ آذربایجان از ما سوال می‌‌کنند چرا داور عمدا تیموریان را اخراج کرد؟ یا چرا ناظر بازی نخواست که داور این کار را انجام ندهد؟ نمی‌دانم فغانی چه مشکلی با ما داشته و چه نیشی از آذربایجان خورده است. داوران دیگری هم می‌توانستند به تبریز بیایند. فغانی با برنامه‌ریزی آمد. بهروان هم شریک جرم او بود.من اینطور دیدم که فغانی با قصد و غرض این بازی را سوت زد. او داور بی طرف نبود.» اینکه روحانیون بزرگ آذربایجان اساسا چنین حرفی به استاد زده‌اند یا نه یک مسئله است و اینکه اساسا اساتید تا به حال یک مسابقه فوتبال دیده‌اند که درباره چنین تصمیم پیچیده‌ای اینقدر راحت اظهارنظر می‌کنند یک مسئله دیگر. اینکه جایی هست تا از آقای قاضی‌پور به عنوان نماینده مجلس بپرسد با چه مدرکی اینطور به مسئولان فدراسیون و داور بین‌المللی فوتبال ایران تهمت می‌زند و جود دارد یا نه احتمالا سئوالی خواهد بود که هیچ‌وقت جوابی برای آن پیدا نمی‌شود؛‌ مثل همه سئوال‌هایی که بعد از مواجهه با اظهارفضل‌های نماینده ارومیه در ذهن‌ها ایجاد شده.
فوتبال ایران این روزها بدبختی‌های زیادی دارد؛ بیشتر از هر زمان دیگری. این وسط بودن امثال قاضی‌پور بدترین اتفاق ممکن برای فوتبال و کلا ورزش مملکت است. ای کاش یک نفر پیدا میشد که در چشم‌های استاد نگاه کند و بگوید آقای قاضی‌پور! دست از سر ورزش و فوتبال بردار. این یکی را بی‌خیال لطفا.
سجاد بیات/ آی اسپورت
  ۴۱  
آی اسپورت
2015-05-22 13:43:27
نظر دهید

۴۱ نظر
مانی
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۵۹
آخه تو که داری اینو میگی مگه تو ورزشگاه شعار قومیتی شنیدی؟ دروغگوی آروادان اسگیه
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۵۹
مرتیکه بیسواد خودش رو علامه دهر میدونه! شما برو به مشکلات مملکت برس به تو چه که فوتبال چی شد!!؟؟
رضا
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۱۵
به عنوان یک شهروند آقای قاضی پور حق دارد از حقوق آذربایجان دفاع کند. اینجا انگلیس یا آلمان یا ... نیست . اینجا ایران است.. فدراسیونش دست یک عده که هر موقع اراده کرده اند حق یک تیمی را پایمال کردند. اینجا قاضی پورها نمیتوانند حرف بزنند. اما خسروی ها، درودگر ها، غیاثی ها می توانند حرف بزنند و در پشت دوستانشان درآیند. میگویند فغانی پاک است! آخر از کجا میدانید؟ به قهرمانی هم میگفتند پاک است.. دوست و همشهری اش هم به حمایت از او داوری را تحریم کرد. اما بعدا بر همگان ثابت شد که چه فرد فاسدی بوده است. چگونه و با چه ترفندهایی پول کارت به کارت می کردند. یک درصد هم احتمال بدهیم فغانی هم از این طیف است..من به گرفتن پنالتی یا نگرفتنش بحثی ندارم. شاید ندید شایدم دید و تشخیص پنالتی نداد. امام صحنه اخراج دست خودش بود. عامدانه اخراج کرد. و میدانست چه کسی را اخراج کند. والله فغانی در این بازی با هدف سوت زد. میدانست چکار کند. اصلا گیریم که بحث پول و کارت به کارت نبود اصلا.. فغانی بر علیه تراکتور سوت زد که دو تیم دیگر قهرمان شوند. برای فغانی مهم نبود کدام تیم. برای فغانی فقط قهرمان نشدن تراکتور مهم بود. او تقاص پس خواهد داد
بهرام
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۲۸
اینجور که معلوم است رفته رفته تیم تراکتور را محکوم هم خواهند کرد. نویسنده این مطلب آب رو بریز همونجات که میسوزه
علی کجوارلی
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۵۲
معلومه که موضع گیری شما علیه اقای قاضی پور هم بی علت نیست. برای حفظ قاعده قدرت در فوتبال سایت هایی مثل شما ابزار دست اقایونی مثل کفاشیان و تاج هستید که باند کثیف فوتبال را هدایت می کنند و ما همه اذری ها با تمام توان تا نابودی باند اصفهانی ها پیش خواهیم رفت
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۵۷
نویسنده مقاله زیاد زر نزن. آقای قاضی پور بالاتر از ستارخان برای ما هست . یاشاسین قاضی پور
احمد
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۰۶
مردم آذربایجان همه جوره پشت آقای قاضی پور ایستاده و وازش به عنوان تنها نماینده ی لایق آذربایجان حمایت میکنه به شما هم ربطی نداره سایتتونو با چرندیات دیگه ای پر کیند
پویا
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۱
ممنون
مسئولان آی اسپورت عالی بود
برای قاضی پور متاسفم
سید جعفر پیشه وری
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۳
نویسنده این متن از افشاگری حقایق توسط نماینده آذربایجان دچار سوزش عمیقی شده است!!!
نویسنده را در حدی نمیبینم جوابش را دهم ولی به ملت ایران و آذربایجان شعری تقدیم میکنم

بیز کاپی ایستمدوخ کااپی ورین اصفهانا
تورک ساتماز شرفین دسته بورونج ایستکانا
قؤی سوینسین اوکی ستارخانی یخ تاریخده
ایسته میللر بو جماعت جامی آلسین باشینا
بیز جامی ایستمدوخ سیزکی عدالت یوکوسوز!
نیه رحم إیلمه دیز تورکلرین گوز یاشینا!؟
اصفهان جامی آلیپ بوردادا تبریز سوینیر
بله بی رحم اولابیلمز بیری جان یولداشینا
منکی شاعر دگیلم من هارا شاعرلیق هارا!؟
اوره گیم درده گلیپ گسترشین قارداشینا
گون بولوتلار دالیسینان چیخاجاخ اوندا باخین
نجه آذربایجان شرف جامین آلاجاخدیر باشینا...
سعید
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۶
آقای نویسنده که ترمز بریده واسه خودت داری حرف میزنی ، اگه این ظلم تو حق یه تیم دیگه میشد چی میگفتی، ولی من باز شمارو تقصیر کار نمیدونم همه تقصیرات سر این ششگلانی بی خاصیت هستش که فوتبال تبریزو به گند کشیده ، یارو با ریش تنها رییس هییت فوتبال هتش که ریاستش بیش از 34 ساله ، امسال شگلانی ، تقیون،اسبقیان ،جبارزاده همه سرو ته یه کرباسن
ali
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۲۱
اخه تو کی شعار قومیتی شنیدی؟چرا داری دروغ میگی؟نه تنها تو بلکه کل ایران چشم دیدن اذربایجان رو نداره.به کوری چشم بعضی ها چه بخواین چه نخواین تراکتور پر طرفدار ترین تیم ایرانه.اقای قاضی پور هم داره از حقوق ما دفاع میکنه تو چرا ناراحتی؟
ارش
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۲۲
لطفا با تهمت زدن به اقای قاضی پور خودتو از محبوبیت ننداز
اینجا ایرانه و توش 35 میلیون ترک زندگی میکنن پس مواظب حرف زدن باش
اوشاخلار بو جاموشدی بونون سوزلرینه باخمین قودوخ کوپویولی
آذربایجان
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۲۵
سجاد بیات تو از همون آخوری میخوری که فغانی وهمدستاش میخورن . آخه بیشرف نماینده از حق استانش دفاع نکنه پس کی باید بکنه حتما توه نژادپرست میخوای دفاع بکنی .
hamed
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۲۶
خوبه بازم این نماینده شجاع اظهارنظر میکنه.شما چه کاره ای ؟
اصغر طراح
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۲۶
عزیز من آقای قاضی پور باز عرضه اینو دارند هم از والیبال اورمیه و هم از فوتبال تبریز دفاع کنن و اصلا احتیاج نیست فوتبالی باشه یا نه باشه الان توآذربایجان عالم و آدم همه و همه میدانند به تراختور ظلم شده ولی شما تا دیروز خفهقان گرفته بودید و الان بعد از اینکه حسین روحانی رفت پر رو شدین هزار بار هم بنویسین ما از آقای قاضی پور حمایت خواهیم کرد چرا که مسئولی از تبریز ندیدم از تراختور دفاع کنه شما هم ردیف ششگلانی و کفاشیان هستین ما شما را تراختوری نمیدانیم
حجت تبریزی
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۲۸
آقای سجاد بیات آب رو بریز اونجات که داره میسوزه بعد شهرداری اورمیه که به کتک کاری و دعوا و حق خوری ختم شد این دومین حق خوری افراد معلوم احالی هست که نسبت به مردم شریف آذربایجان انجام میدن
سینا
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۲۸
بی خودی زر نزن...همین قاضی پور از هزاران نفر مثل نمایندگان تبریز تو مجلس شرفش بیشتره...اگه واقعا راست میگی در مورد ششگلانی وطن فروش و بیشرف مطلب بنویس و خیانتاش به فوتبال استان
آیهان
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۳۹
آهای اونی که این به اصطلاح یادداشتو نوشتی. چرا چندتا سوال از خود شما. 1- وقتی وزیر ورزش اعتراف میکنه اشتباهات داوری به ضرر تراکتور محرز شده، تو کی هستی که از باند کثیف داوری دفاع میکنی؟؟؟؟
2- توچرا فکر میکنی بیشتر از آقای قاضی پور فوتبال میفهمی؟؟؟؟؟
3- عسگری خودش میدونست که تو این فوتبال چه خبره استعفا داد چون خودش هم تو این کثیف کاریا دست داشت زرنگی کرد قبل از اینکه ماخذه بشه خودشو کشید کنار. تو چرا از رفتن اون ناراحتی؟
4- تو چرا داری میسوزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وظیفه نماینده اینه که از حق مردمش دفاع کنه. نکنه دفاع از حقوق مردم در تو هم احساس خطر ایجاد میکنه؟
5- ....
زنده باد آذربایجان کور شود هرکه نتواند دید
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۴۴
اگر فغانی داور ضعیفی بود فینال اسیا رو سوت نمیزد!
از اون اقایون روحانی که در مورد داور نظر دادن میشه بپرسن گل اول تراکتور چطور زده شده؟ ایا به اون روحانی های عزیز گفتن گل اول تراکتور به لطف فغانی زده شد!اگر خطای اندو گرفته میشد ایا گل زده میشد؟
فقط زمانی که یک اشتباه به ضررتون اعلام شد اونوقت داور بد شد!؟
شما که از ماشین ۱۰۰ میلیونی فغانی میگی چرا از رانت های گنده ای که خودت و بقیه اون نماینده ها گرفتن چیزی نمیگی؟ به قول دکتر دادکان فساد همه جا هست بجز مجلس؟؟؟ چند میلیارد هزینه میکنن برن مجلس که تو چهار سال ۵۰۰میلیون بگیرن؟
جمع کن اقای قاضی زاده جمع کن این بساط پپولیستیتون رو…
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۱۴
من نمیدونم چرا وقتی میگند گل اول تراختور خطا بوده هواداران ناراحت میشوند باباجان اگر خطا بوده پس چرا نگرفته برای این که تراختور گل بزنه و بازی مساوی بشه آخه فغانی نمیدونست که تراختور 2گل دیگر هم خواهد زدنتیجه ای که به درد فغانی میخورد فقط مساوی بود در ضمن مثل تمام قاتلها که بعد از کشتن برای اینکه اثری از آنها بر جا نمونه قربانی را می سوزانند برنامه به آتش کشیدن تراختور کلید خواهد خورد
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۳۲
ای اسپورت لطفا خفه
مش موسی
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۲۰
اگر سطح کارشناسی!! ایشان درمسایل سیاسی ، اقتصادی، نظامی و نگارش قوانین هم در همین سطح باشه (که هست) وای بر این ملت مظلوم همیشه در صحنه.....
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۰۷
خطه خرخیز ادربایجان کم از این موارد نداشته: ایت الله ملکوتی، حجه الاسلام حسنی، و حالاقاضی پور
نادر
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۳۹
جناب آقای بیات لازم دیدم به عرص شما برسانم که آقای قاضی پور خیلی بیشتر از شما فوتبال ایران رامی فهمند چون اگر یک ذره فکر بکنی متوجه میشی که فغانی آمده بود تا بازی را مساوی کند . ولی خدا حواسش هست و خیر الماکرینه.
آیدین
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۰۰
تنها شخصی که شجاع ونترس اقای قاضی پور ایشان به عنوان نماینده اذربایجان تو مجلس وظیفشه که از حق خورده شده ملتش دفاع کنه درود برشرفش ملت تورک تا همیشه از ایشان حمایت خواهد کرد شما هم با این مطالبت باردیگر نشان دادی که دشمن ملت اذربایجان وفوتبالش هستین
یاشار
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۲۹
این قاضی پور دو کلمه نمیتونه حرف بزنه حالا فوتبال بماند....
امیر تبریز اوغلی
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۴۴
یاشا. در تبریز برای نفت تهران شعار قومیتی داده نشد. که ای کاش داده میشد. همه بزایکنای نفتدتهران تشویق شدن. میتویند از خودشون بپرسید. تبانی اصفهانی ها هم مسجل شد...
مسعود
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۰۰
اگه چنتا امثال قاضی پور تواین مملکت بیشتر بودن آدمی مثل تو نمیتونس اینجور چرند و پرند مطلب بنویسه اینجا.ضمنا قاضی پور خودش کشتی کج کارماهریه از ورزش هم خیلی سردرمیاره.
م.ا
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۰۶
اخه بی سواد بیفرهنگ،ما مثل شما نیستیم که ناموسمونو واسه خرجیمون حراج کنیم.تو از تمدن وتاریخ چی میدونی که به خودت اجازه میدی به سروران ایران اهانت کنی،اگه ما ترکا موقع بنا کردن تهران میدونستیم قراره یه همچین حروم زاده هایی توش زندگی کنن همون اول با خاک یکسانش میکردیم.البته هنوزم دیر نشوده.بهتره مواظب حرف زدنت باشی حاجی.وقتی هم که میخوای راجب سرورات (یعنی ترکا)حرف بزنی اول دهنتو اب بکش.بعد بلند شو وایستا حرفتو بزن.به زبون خودت نوشتم تا حالی بشی.ایبنه گوتورن
تورک اغلو
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۳۱
ما اذربایجانیها انتظار زیادی از رسانه های مرکز نشین که به دید دشمن به ما ترکها نگاه میکنند نداریم . اما چیزی که مهم هست اینکه ابروی فوتبال ایران در رسانه های دنیا رفته و همه رسانه های دنیا تراکتور رامتعلق به 25 میلیون ترک ایران دانستند و حرف از تبعیض بر علیه ان نوشتند. ودر اخر یاشاسین قاضی پور ولعنت اولسون فغانی
سامان
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۰۸:۳۸
به نظر من قهرمانی لیاقت میخواد و تراکتور این لیاقت رو نداشت آقایون حقخواه تبریزی شما که تا دقیقه 75 3-1 جلو بودید عرضه نداشتید نتیجه رو حفظ کنید یا حداقل 1 گل بخورید و برتری رو از دست ندید پس لیاقت نداشتید قهرمان باشید پرسپولیس تو دربی 74 10 نفره بازی 2-0 باخته رو برد پس شما لیاقت قهرمانی نداشتید این وسط اگه غیر سپاهان تیمی باشه که حقش قرمانیه اون نفت هست نه شما نفتی که جلوی اون همه تماشاگر بازی 3-1 باخته رو تو دقیقه مساوی کرد لیاقت داشت نه شما شما سوتی نمیدادید گل نمیخوردید هیچ کس هم نمیتونست هیچ کاری بکنه که شما قهرمان نشید اگه کمی منطق داشتید اندو رو به خاطر اعتراض بی مورد و لک رو به خاطر سوتی وحشتناک سیبل حمله میکردید نه فغانی رو
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۰۸:۵۵
حرف دل بسیاری از مردم آذربایجان است اقای عزیز شما ناراحت نباشید. ناراحتی شما باید از عاملین به وجود آمدن این ناراحتی ها و دلخوری های اجتماعی باشد نه سخنان آقای قاضی‌پور. کسانی که بر مسند فوتبال نشسته‌اند و در مقابل این اتفاقات فقط می‌خندند. و برای آرام کردن مردم یکی را مجبور به استعفا می‌کنند و بعد تیم تراکتور را متهم به عدم مدیریت!!! و داور را در لای بهترین داور آسیا پیچیده‌اند که الا و بالله از این بهتر دیگه نداریم،
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۰۷
جالبه تراکتوریها با اصفهانی ها پیوند برادری و خواهر خواندگی و از این چیزا بستن یادم نمیره فصل پیش همیدگه رو بقل میکردن و چلوکباب میدادن و میگفتن اگه ما قهرمان نشیم دوست داریم اون یکی بشه حالا تراکتوریها شما به خاطر لیاقت و جسارت بالای نفت تهران قهرمان نشدید و سپاهان شد همون چیزی که میخواستید شد حالا اسم اصفهانی میاد کهیر میزنید ؟؟؟ روزگار عجب بازیهایی داره ای بابا....
urMia..فارس سگ
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۲۸
نویسنده جان بهت پیشنهاد میکنم از پماد(harzadin skim 50℅) برا سوزشت استفاده کنی تضمینی جواب میده
مهدی
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۳۳
کاش به جای تهمت پی گیر حق کشی مقابل تراکتور باشین
تبریزلی
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۴۶
نویسنده خوب بلدی این چرندیاتو بگی کدوم مسولت ورزشیه که قاضی پور هم ورزشی باشه؟ کفقاشیان و تاج از بارسلونا اومدن یا ساکت و گودرزی از لیورپول؟ وقتی یه گروه اصفهانی جمع شدن تو فدارسیون دارن برا قهرمانی سپاهان تلاش میکنن ما هم تنها فردمون میشه قاضی پور تا حرفهای واقعی رو بزنه
KUPAL63
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۳۲
اقای قاضی پور حمایتت میکنیم
بهناز از تبریز
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۴
قاضی پور یه مرد به تمام معنی هستش...قاضی پور از حقوق ما مردم مظلوم آزربایجان دفاع نکنه کی دفاع کنه؟.؟اگه امثال اوهم نباشن که این فارسها دو لپی آزربایجان و حقوق آن را یکجا قورت میدهند...
سینا
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۲۹
این تبریزیا آبروی هرچیزی ترکه بردن این قاضی پور هم جو دادن خوب بلده اگه ایشون واقعا همونی که نشون میده بود عرضه داشت که مجلس راهش نمیدادن این تراختور هم ماله تبریزه انقدر نگید آذربایجان تفاوت ما غربی ها با شرقی ها مثل تفاوت ترکیه هست با کشور آذربایجان
دکتر رضا
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۳۹
حتی اگر بپذیریم که فغانی عالمترین و واردترین و آگاه ترین فرد به قوانین است
و از همین رو به آندو به دلیل عبور از دایره میانی کارت زرد داد،
دیشب نریمان جهان فاش کرد که پشت سر آندو بوده و دیرتر از او رد شده.
حال کارت به آندو را جز غرض ورزی، و کینه توزی آگاهانه و عامدانه می توان تفسیر کرد.
faytoonchi
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۰۲
قاضی پور مرده مرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر