فهرست
دیسلایک: کمی پرستیژ آقای مظلومی!
دیسلایک: کمی پرستیژ آقای مظلومی!

دیسلایک: کمی پرستیژ آقای مظلومی!

آی اسپورت- درست از روزی که خداحافظی با امیر قلعه نویی، تبدیل به خروچی جلسه هیات مدیره آبی ها شده است، مصاحبه های بی وقفه و متوالی پرویز مظلومی نیز کلید خورده اند. سرمربی سابق باشگاه آبی تهران، با سرعت چند مصاحبه بر ثانیه، از علاقه اش برای بازگشت به استقلال حرف می زند. او تاکید دارد که حاضر است هر پستی را در استقلال قبول کند. پرویز مظلومی یک روز از تدارکاتچی بودن در استقلال حرف می زند و لابد یک روز نگهبانی در باشگاه را افتحار می داند، همه هدف او اما تنها یک پست است، پستِ سرمربیگری استقلال.


حسین فرکی و علی منصوریان، گزینه های داخلی مدیران استقلال به شمار می روند و چند مربی خارجی نیز، مدنظر مدیران این باشگاه قرار دارند. در واقع در شرایط فعلی هیچ خبری از نام پرویز خان مظلومی در بین گزینه های مدنظر باشگاه نیست اما این مربی، همچنان حاضر نمی شود دست از مصاحبه های متعددش و فاش کردن علاقه اش برای بازگشت به باشگاه بردارد. او که بعد از ترک استقلال در هیچ باشگاهی موفق نبوده، حالا با این ابراز علاقه دائمی و از بین بردن پرستیژ شخصی، به جای افزایش شانس حضور در استقلال، این شان را با کاهش روبرو کرده است.


ادبیات تحلیلِ دوران حضور قلعه نویی در استقلال توسط پرویز مظلومی، نشان می دهند که این مربی، آخرین فصل حضور در این تیم را از یاد برده است. مظلومی که وارث تیم کاملا پرستاره و متفاوتی بود، تنها در 10 دقیقه از پرسپولیسِ 10 نفره 3 گل دریافت کرد و یکی از تلخ ترین دربی های تاریخ را برای آبی ها ساخت. اتفاقی که در همه جای دنیا، می توانست به سکوت دائمی یکم مربی ختم شود اما در ایران، از اعتماد به نفس پرویز مظلومی کم نکرد!


کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-05-22 14:29:34
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۴۷
پرویز تو 4 تا دربی لنگیا رو آتیش زد، اتفاقی که هر جای دنیا باعث سکوت دائمی هوادارای یه تیم میشه، نکنه انتظار داشتین مظلومی همه ی دربی ها رو ببره؟ نویسنده ی این مطلب بدون شک یه لنگی عقده ایه که پرویز بدجوری آتیشش زده
مجید
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۳۹
یه جور دم از 4 تا برد میزنی هر کی ندونه انگار ما دربی ندیدیم.اولیش که گل سالم ممد نوری بود.دومیش که پنالتی رو غلام رضایی بود.تنها بازی خوب استقلال 2 بر 0 بود .بعد هم یک مساوی ودر اخر بازی معروف جام حذفی که همه از اتفاقات اون زمان با خبر هستیم.بعد این بازی ها هم ایمون زاید جواب این اقای نسبتا محترم رو داد
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۲۷
مجید نظرت راجع به افتضاحات داوری تو دو دربی اخیر به نفع پرسپولیس چیه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر