فهرست
پایان بلاتکلیفی سرخ/برنده مزایده «قطعا» معرفی می شود
پایان بلاتکلیفی سرخ/برنده مزایده «قطعا» معرفی می شود

پایان بلاتکلیفی سرخ/برنده مزایده «قطعا» معرفی می شود

آی اسپورت- مزایده چهارم باشگاه های سرخابی پایتخت، روز سه شنبه برگزار شد و سه شرکت برای خرید پرسپولیس و یک شرکت برای خرید باشگاه استقلال، اقدام کردند. در این مزایده، شرکت استیل آذین ایرانیان که مالک اش کمی قبل از ادامه شرکت در مزایده انصراف داده بود، بیشترین پیشنهاد را ارائه کرد تا از بیشترین شانس برای مالکیت باشگاه برخوردار باشد.


مدیران سازمان خصوصی سازی، امروز جلسه ای را با سهامداران عمده استیل آذین برگزار کرده اند. موضوعی که نشان می دهد انتقال باشگاه به حسین هدایتی را باید جدی تر از همیشه دنبال کرد. مردِ ثروتمند پرسپولیسی، بعد از چندین سال حضور در کنار تیم و تقبل برخی از هزینه ها، حالا بالاخره دارد به آرزویش برای خرید باشگاه می رسد.


همزمان با افزایش شانس هدایتی برای خرید پرسپولیس، گروهی نیز از قطعی شدن رسیدن دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به خودروسازها خبر می دهند. اتفاقی که برای استقلالی ها محتمل به نظر می رسد اما برای پرسپولیسی ها، نیاز به رد دو گزینه استیل آذین و بهنام پیشرو کیش دارد.حتی اگر قرار به انجام این ردصلاحیت ها نیز باشد، تردیدی وجود ندارد که بلاتکلیفی مالکیت پرسپولیس بالاخره به پایان خواهد رسید و این باشگاه محبوب، نهایتا تا یکشنبه مالک تازه اش را خواهد شناخت.پایان بلاتکلیفی البته به خودیِ خود نمی تواند خبر خوبی برای پرسپولیسی ها باشد. پایان مزایده ها تنها در شرایطی به یک خبر خوب برای قرمزها تبدیل خواهد شد که بلاتکلیفی، در جهتی مثبت و با «خصوصی سازی واقعی» تمام شود.


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-22 15:59:42
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۵۲
یه مشت دزد ریختن تا تیم بی هویت و اشغال لنگ رو بخرن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر