فهرست
نکته روز: اتفاقی که برای قلعه نویی از اخراج بدتر است!
نکته روز: اتفاقی که برای قلعه نویی از اخراج بدتر است!

نکته روز: اتفاقی که برای قلعه نویی از اخراج بدتر است!

آی اسپورت- در روزهای گذشته، نام های زیادی به عنوان افراد صاحبِ شانس برای هدایت استقلال در فصل آینده مطرح شده اند اما به نظر می رسد تا زمانِ انتخاب مالکان جدید باشگاه، هیچ تحرکی از سویِ استقلالی ها برای انتخابِ مربی جدید صورت نگیرد. طبیعی به نظر می رسد که مدیران باشگاه تا اعلام نتایج مزایده ها صبر کنند و وضعیت کادر فنی جدید، بعد از سر و سامان دادن به وضعیت مالکیت در دستور بررسی قرار بگیرد.


ایران خودرو، تنها شرکت حاضر در مزایده خرید استقلال است و به نظر می رسد ظرف یکی دو روز آینده، مالکیت این باشگاه را بر عهده بگیرد. شنیده می شود مدیرعامل این شرکت نیز همانند مدیران فعلی استقلال، تنها روی گزینه مربی خارجی تاکید دارد تا استقلال لیگِ پانزدهم، به احتمال بسیار زیاد در دست های یک «اجنبی» قرار بگیرد.آنچه برای امیر قلعه نویی، از اخراج هم ناراحت کننده تر به نظر می رسد، نتیجه گیری مدیران استقلال برای انتخاب مربی خارجی ست. او در همه ماه های گذشته بارها و بارها درباره «اجنبی پرستی» صحبت کرده و مربیان خارجی را با اتهام مواجه نموده است و حالا قرار است جایش را به یکی از همین اجنبی ها بدهد. علاوه بر مدیران باشگاه، بسیاری از هواداران استقلال نیز به این نتیجه رسیده اند که امیر باید برود و جایش را به یک «خارجی» بدهد. نتیجه ای که نشان از تاثیر معکوس مصاحبه های متعدد قلعه نویی در بین آبی ها دارد.


کدخبر: 9405
  ۵  
آی اسپورت
2015-05-22 16:59:29
نظر دهید

۵ نظر
ali
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۲۲
با عرض معذرت چرت بود
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۲۴
قلعه نویی واسه اس اس زیاد زحمت کشیده اما باید بره, دوران اوجش تموم شده
مجتبی-بارسا
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۰۲
خیلی زود تموم شدی آقا خان
وقتی قلعه نویی رو میبینم یاد شخصبت آقا خان تو سریال 60کیلومتر میوفتم
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۴
میکاییل نه 60 کیلومتر،،، گروهبان قندلی
تی تی
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۱۸
ماموریت فغانی و نحوه اجرای آن
جناب فغانی کاملا ماموریت داشت تا جایی که میتواند بازی تبریز را مساوی تمام کند، فغانی وقتی که بازی تبریز با گلزنی ادینیو یک-یک شد به مرادش رسیده بود، چگونه؟ اگر قبول کنیم که فغانی در صحنه گل اول تراختور خطای تیموریان روی بازیکن حریف را نگرفت(طبق اظهار نظر همین آقایان حامی فغانی) مشخص میشود که داور تا آن لحظه که تراختور ١-٠ عقب بود دنبال گل تساوی در بازی بود پس از اینکه تراختور بازی را به تساوی میکشاند، تراختور در صحنه ای گل دوم را به ثمر میرساند که از دست مغرضترین داور دنیا هم کاری برنمی آید، زیرا در ان صحنه کوچکترین برخورد فیزیکی بین زننده گل و مدافعان حریف بوجود نمیاید و تیموریان از پشت مدافعان نفت حرکت کرد و به توپ رسید ، اینجا دیگر داور تنها کاری که میتواند بکند دادن یک اخطار کاملا خنده دار بی معنی و مغرضانه به زننده گل است، حالا دیگر تیموریان کاندیدای اخراج شده است و دست داور باز است و هر وقت بخواهد میتواند او را اخراج کند. نیمه دوم شروع میشود ، تراختور در یک صحنه استثنایی گلی استثنایی به ثمر میرساند، داور باید چه کاری کند تا تیم نفت به بازی برگردد، یک دقیقه بعد تیموریان را در صحنه ای اخراج میکند که همین کارشناسان فراموشکار داوری کشورمان که حالا طرفدار سینه چاک فغانی شده اند، بارها و بارها اشاره کرده اند که داور بازی باید در چنین بازی حساسی بازیکن را در زمین حفظ کند (بنجامین استرالیایی و داوریش در بازی عراق و ایران و اخراج پولادی و هجمه سنگین همین کارشناسان داوری را به یاد اورید!) اما داور مدرن ما باید تیموریان را اخراج کند تا بلکه نفت به بازی برگردد، همینطور هم میشود و نفت یک گل به ثمر میرساند، حالا فقط یک گل دیگر باقی مانده و تراختور ١٠ نفره است، اما فرید کریمی که روز بسیار خوبی داشته معادلات فغانی و تاج را بهم میریزد، یک تنه از دفاع نفت عبور کرده و در حال به ثمر رساندن گل چهارم تراختور است ، مدافع نفت چاره ای جز خطای آشکار روی بازیکن تراختور ندارد، اما داور بین المللی و بهترین داور ایران و کاندید قضاوت در جام جهانی از ٧-٨ متری این صحنه را پنالتی تشخیص نمیدهد زیرا بازی ٤-٢ به سود تراختور خواهد شد و تازه وقتی پنالتی گرفته میشود که حتما شورت بازیکن از تنش خارج شود!!!
ادامه بازی و موج دوم توطئه
بازی ادامه میابد نفت گل سوم را به ثمر میرساند، همه چیز بروفق مراد است از این لحظه به بعد دو تیم دارند انتحاری بازی میکنند هر لحظه ممکن است یک تیم گلی به ثمر برساند، اینجاست که نقش بی سیم بدستان پررنگ میشود به اصطلاح فوتبالی موج دوم حمله از طرف فدراسیون بر علیه این مسابقه شکل میگیرد بازی باید مساوی تمام شود به گواه مدیرعامل تیم نفت ارتباطات رختکن کاملا قطع میشود به گواه تصاویر پخش شده نماینده فدراسیون (بهمنی بی سیم بدست) به خبرنگار نود (میثاقی) به دروغ نتیجه نهایی بازی را در اصفهان ٢-٢.اعلام میکند، داور بازی حدود ٣ دقیقه وقت تلف شده را کمتر اعلام میکند ، به اتلاف وقت بازیکنان تراختور عکس العملی نشان نمیدهد نه اخطار و نه حتی تذکری! (همان داور که در این بازی کارت اول را به تیموریان به دلیل تاخیر در شروع بازی داد در حالیکه گفتیم هیچ چیزی دال بر تاخیر تیموریان نبود) و...پروژه مشترک با همکاری فدراسیون (بخصوص تاج ) و فغانی کاملا موفقیت آمیز و به نفع سپاهان به اتمام میرسد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر