فهرست
انصاری فر: کار تیم ملی واقعا سخت است
انصاری فر: کار تیم ملی واقعا سخت است

انصاری فر: کار تیم ملی واقعا سخت است

آی اسپورت- دوران حضور در پرسپولیس برای کریم انصاری‌فرد شاید بدترین دوران فوتبالی‌اش باشد. او که پیش از آن به عنوان بازیکنی جوان در فوتبال خوش درخشیده بود، در پرسپولیس به شدت کم فروغ شد تا حالا در تراکتورسازی بار دیگر روند خوبی را در پیش بگیرد. او که در آخرین بازی تراکتورسازی هم موفق شد با گلی 3 امتیازی دل هوادارانش را شاد کند، درباره گلی که برای تراکتورسازی زده، اینطور توضیح می‌دهد: «دقیقا توپ وسط زمین نصیب من شد من در چند کورس به خوبی مدافعان الاتحاد را تست کرده بودم و به نظرم بهترین تصمیم را گرفتم تا یکی از شیرین‌ترین گل‌هایم را در فصل جاری بزنم بالاخره این اولین گلم بود که با شماره 10 با پیراهن تراکتورسازی زدم. چون در تیم ‌ملی شماره 10 را می‌پوشم با سعید دقیقی صحبت کرده بودم و او هم خیلی راحت قبول کرد من شماره 10 را بپوشم. از او تشکر می‌کنم. این کار همزمان شد با گلزنی من به الاتحاد که خیلی لذتبخش بود.»
او با اشاره به اخراج علی کریمی و سخت شدن کار تراکتورسازی بعد از 10 نفره شدن هم می‌گوید: «مقابل الاتحاد که یکی از بهترین‌های آسیا است 10 نفره شدن خیلی سخت است حالا 5 دقیقه، 10 دقیقه یا 30 دقیقه فرقی نمی‌کند، ولی ما برد می‌خواستیم و سر تا پا به دروازه حریف حمله می‌کردیم ما فقط به دنبال این بودیم تا به هر طریقی که شده بازی را ببریم چون هواداران ما را شرمنده خودشان کرده بودند و باید جواب آنها را با یک برد می‌دادیم، در غیر این صورت باور کنید نمی‌توانستیم در چشمان آنها نگاه کنیم. شما ببینید آنها وسط هفته ما را همه‌ جوره با کمترین امکانات همراهی کردند فریاد یاشاسین آذربایجان آنها سکوت اطراف کوه‌های یادگار را شکسته بود و به نظرم فریاد آنها تا تبریز می‌رسید به همین دلیل بچه‌ها مصمم به برد بودند.»
کریم انصاری‌فرد البته تصمیم داور برای اخراج کریمی را سختگیرانه می‌داند و در این رابطه تأکید می‌کند: «به نظر من به هیچ عنوان حق علی کریمی نبود که از زمین بازی اخراج شود داور بسیار سختگیرانه با او برخورد کرد و تصمیم عجولانه‌ای گرفت او می‌توانست تصمیم‌ بهتری بگیرد چون حرکت کریمی در نهایت مستحق گرفتن کارت زرد بود اما ما همه به خاطر کریمی هم که شد تلاشمان را دو برابر کردیم تا بتوانیم جای خالی او را پر کنیم و نگذاریم او غصه بخورد که خداراشکر همین اتفاق هم افتاد.»
بازیکن تراکتورسازی درباره دعوت شدن به تیم ملی می‌گوید: «خداراشکر که دوباره توانستم به تیم‌ملی دعوت شوم. سعی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم ولی واقعا کار در تیم‌ملی خیلی سخت است. باید قبول کنیم اردوهای تیم‌ملی خیلی کم بوده و از طرف دیگر با کویت بازی داریم من امیدوارم باز هم همه دست به دست هم دهیم تا دیر نشده اردوهای خوبی را برگزار کنیم. همه با هم کمک کنیم تا تیم ‌ملی احساس غریبی نکند به نظر من الان نقش اصحاب رسانه از همه مهم‌تر است که به تیم‌ ملی کمک کنند تا بتوانیم با یک روحیه خوب به جام جهانی برویم.»
او درباره اینکه آیا بازی مقابل کویت و گینه تدارک خوبی است، توضیح می‌دهد: «بازی با گینه تدارکاتی است و بازی با کویت رسمی. ما می‌توانیم از بازی با کویت بهترین استفاده را کنیم چون بازی تدارکاتی کم داشتیم. این دو بازی از لحاظ هماهنگی می‌تواند به ما کمک‌ زیادی کند و تیم ما می‌تواند با این دو بازی هماهنگ‌تر شود. امیدوارم شناخت کروش از تیم‌ملی در این دو بازی بیشتر شده و مشکلش حل شود اما من هم می‌دانم انتظارات از من بالا است و باید تلاش زیادی در تمرینات و بازی‌ها داشته باشم

     
آی اسپورت
2014-03-01 17:20:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر