فهرست
موج روز: همه ما فغانی هستیم!
موج روز: همه ما فغانی هستیم!

موج روز: همه ما فغانی هستیم!

آی اسپورت-بعد از این که وزیر ورزش اعلام کرد که فغانی یکی از مقصران اصلی بازی تراکتور و نفت بوده موج حمایت داوران از علیرضا فغانی شروع شده است.هر کس به نحوی تلاش می‌کند تا فغانی را قربانی یا بی‌گناه نشان دهد و به این بهانه از مظلومیت داوران در فوتبال بگوید.از روز گذشته تعدادی از داوران فوتبال ایران عکس پروفایل خود در رسانه‌های اجتماعی را به چهره علیرضا فغانی تغییر دادند تا اینگونه حمایت خود را از داور فینال جام ملت‌های آسیا اعلام کنند. داوران فوتبال ایران اعتقاد دارند فدراسیون فوتبال قصد دارد فغانی را قربانی کند تا بر ضعف‌های خود در کنترل حوادث تبریز سرپوش بگذارد.
در این کمپین 3000 نفره اسامی نفراتی چون علی خسروی، سعید مظفری‌زاده، سعید شمس، محسن ترکی، محمدرضا فغانی، سعید علی نژادیان و ... دیده می‌شود. نکته جالب این است که در این میان فغانی ترجیح می‌دهد سکوت کند و فقط هم صنفی‌هایش از او دفاع کنند.
آیا فغانی سکوت را می‌شکند یا در نهایت مانند محسن قهرمانی ترجیح می‌دهد بدون سکوت و جنجال دوران محرومیتش را بگذارند تا شاید اوضاع بدتر از این نشود و بعد از مدتی آبها از آسیاب بیفتد!
  ۵  
آی اسپورت
2015-05-22 21:24:57
نظر دهید
۵ نظر
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۰۵
خودش میدونه که اگه حرف بزنه گند ماجرا بیشتر در میاد.
الان داره پولای حرومی رو که از این راه بدست آورده میشمورهتا گند ماجرا بخوابه .
امیر تبریز اوغلی
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۴۵
خسروی و ترکی و قهرمانی از اولین داورهایی هستن که کوس رسواییشونو فسادشون بیش از همه به صدا در اومده.. پس عجیب نیست از فغانی حمایت کنن
-
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۰۲
خودمون می ونیم همتون مثل همید اون از خسروی.قهرمانی ترکی حالام فغانی...سرمربی 6هفته زودتر میدونه قهرمانه کفاشیان صبح جمعه به تراکتوری ها میگه دومی خوبه دیگه برید تواسیاقهرمان شید
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۰۷:۵۷
این خسروی خیلی داره خودشو میکشه از چی نگرانه نکنه پای خودشم گیره
علی
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۱۰
یعنی یک انسان با شرف پیدا نمیشه به این جماعتی که خودشون رو از صددرصد هم بالاتر میدونن حالی کنه که بابا...خودتون شایعه راه انداختین، خودتون زدین زیر توپ، خودتون چهارتا انگشت رو بالا بردین که دو دو شده...حالا فغانی مقصره؟
فدراسیون . وزارتخانه لابی کردن، فغانی مقصره؟
اینا از همون توهمایی زدن که سر برنامه نود و آمار فردوسی پور زده بودن...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر