فهرست

رونالدو، زیدان و فیگو در یک بازی خیریه شرکت خواهند کرد

آی اسپورت- رونالدو، زین‌الدین زیدان، لوییس فیگو و پائولو مالدینی در کنار اسطوره هایی دیگر در یک بازی دوستانه در سوییس بازی خواهند گرد.

در این مسابقه تیم ‘زیدان، رونالدو و دوستان’ در مقابل تیم BSC Young Boys قرار خواهند گرفت و این بازی یازدهمین بازی در مبارزه با فقر خواهد بود که سود حاصل از این دیدار برای کمک به آسیب دیدگان توفان هاییان خواهد رسید.

ورزشگاه برن سوییس روز سه شنبه میزبان این دیدار خواهد بود و بلیط فروشی شروع شده است.

پائولو مالدینی، مدافع اسطوره ای میلان که در کنار زیدان و رونالدو بازی خواهد کرد گفت : "وقتی دعوت نامه را دریافت کردم بسیار خوشحال شدم. به عنوان مدافع در دوران فوتبالم به میدان رفته ام و حالا نیز آماده ام که درمقابل فقر و گرفتاری که گریبان گیر مردم فیلیپین شده، دفاع کنم و بجنگم."

چهره های آشنای دیگری نظیر فرناندو ایه‌رو، فابیو کاناوارو، رابرت پیرس، پتریک ویرا، جنارو گتوسو، پاول ندود، کریستین ویری و جوانی البر نیز در این دیدار حضور خواهند داشت.

سرمربی سابق چلسی، رود گولیت که سرمربی تیم ستاره ها خواهد بود گفت : "این یک امتیاز خاص و یک چالش فوق العادست که تیمی با این نامهای عظیم را هدایت کنم.

می‌خواهیم توجهات و حضور عمومی عظیمی را متوجه این بازی و کمک به مردم فیلیپین داشته باشیم."

تیم حریف ستاره ها نیز توسط بازیکن سابق سوییس استفان چاپوییست و هاکن یاکین هدایت خواهد شد و داور مسابقه نیز کولیناست.

رونالدو و زیدان در بازی های گذشته ی ضد فقر به همراه ستاره ی سابق سانتوس و فعلی بارسلونا، نیمار حضور داشته‌اند.

لیست بازیکنان به ترتیب زیر خواهد بود.

دروازه بان‌ها : کارلو کودیچنی (ایتالیا)، آنتونیوس نیکوپولودیس(یونان)

مدافعان:پائولو مالدینی(ایتالیا)، فابیو کاناوارو(ایتالیا)، جیانلوکا زامبروتا(ایتالیا)، فرناندو ایه‌رو(اسپانیا)، میشل سالگادو(اسپانیا)، جیمی کرگر( انگلستان)، پائولو فریرا(پرتغال)، فرناندو کوتو(پرتغال)

هافبک‌ها: زین‌الدین زیدان(فرانسه)، پاتریک ویرا(فرانسه)، رابرت پیرس، کریستین کرمبو(فرانسه)، لوییس فیگو(پرتغال)، پائولو سوسا(پرتغال)، پاول ندود(جمهوری چک)، فردی لیونبرگ(سوئد)، گایزکا مندیتا(اسپانیا)، جناره گتوسو(ایتالیا)، رونالد دی‌بوئر(هلند) سانتیاگو سولاری(آرژانتین)، هیدتوشی ناکاتا(ژاپن)، استیو مک‌منمن(انگلستان)

مهاجمان: رونالدو(برزیل)، مارتا(برزیل)، جیوانی البر(برزیل)، داور شوکر(کرواسی)، هاکان شوکور(ترکیه)، یارکائف(فرانسه)، کریستین ویری(ایتالیا)، نونو گومژ(پرتغال)

     
آی اسپورت
2014-03-01 18:23:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر